Jožo Ráž sa nedávno pochválil novým albumom. „Tak sme to zase dali. Najlepšie, ako sme dokázali. Dúfam, že ľudia budú spokojní,“ hrdo vyhlásil. Súčasťou nového albumuje aj nechutný videoklip s názvom Bulvárne krysy. V ňom dá spevák uniesť novinárov, ktorí ho odfotili na ulici s neznámou ženou. Potom si zavolá spoluhráčov z kapely a oznámi im, že „je najvyšší čas na deratizáciu“.

Ráž v klipe udrie päsťou do tváre novinára, čo pripomína praktiku, ktorou sa „preslávil“ Vladimír Mečiar, keď agresívne zaútočil na redaktora. Najhoršia pasáž však príde vo chvíli, keď ozbrojenci v kuklách novinárov unesú, násilne im nasadia vrecia na hlavu, odvezú ich na odľahlé miesto a nechajú ich kľačať vedľa seba. Niečo vám to pripomína? Presne takto si vybavuje účty so zajatými ľuďmi Islamský štát.

Následne pred novinárov predstúpia Ráž, Baláž a Patejdl. Kukláči im dajú dole vrecia a Jožo s nenávisťou v tvári na jedného z nich namieri zbraň. No a potom, s obrovským rehotom, Vašo vytiahne striekaciu pištoľku a ošpliecha ich vodou. Náramná zábava! Jedine pre členov kapely... Elánisti po zverejnení klipu určite čakali, že spôsobia akúsi revolúciu, ošiaľ a oslavné ódy od fanúšikov.

Elánisti si zastrašovanie s pištoľou náramne užívali.
Zdroj: youtube

Pokračovanie na ďalšej strane: