Váha učiteľky angličtiny sa vyšplhala na číslo 135 kilogramov a spôsobila jej nemalé problémy. Už aj pri bežnom obliekaní musela prosiť synov, aby jej pomohli natiahnuť napríklad silonky. A preto chcela svoj život od základov zmeniť. Jej rok v Extrémnych premenách bol však poriadne búrlivý. Postaral sa o to aj manžel, ktorý ju sklamal. „Spustil to vianočný večierok, kde sa opil s mojím šéfom a museli sme predčasne odísť. Povedala som si - stačilo. Cestou som mu to začala vytýkať, dostala som zaucho,“posťažovala sa Adriana, ktorá žila v strese a manželovi povedala, že ak sa nezmení, odíde.

Adrianine brucho na začiatku premeny.
Adrianine brucho na začiatku premeny.
Zdroj: tv markíza

Napokon sa jej snaha vyplatila a z pôvodných 135 kg schudla na 76. A z nevýraznej ženy sa stala naozajstná kočka. „Rok premeny bol skutočne extrémny, kedy sa toho nakopilo viac, ale práve to nás scelilo a utužilo náš vzťah. Manžel mi aj v ťažších chvíľach bol oporou, za čo mu ďakujem,”povedala po skončení šou Adriana, ktorá nielenže schudla, ale zbavila sa aj nadbytočnej kože, ktorá jej po úbytku kilogramov strpčovala život.

A hoci sa vo finále predviedla v dobre padnúcich modrých šatách, na internetovom profile vyhľadávaného chirurga Martina Boháča sa objavil príspevok, na ktorom vidieť neuveriteľnú premenu bez akejkoľvek cenzúry či oblečenia! Pozrite, aký zázrak sa mu podaril!

FOTO Adriany v spodnej bielizni PRED a PO operácii nájdete v galérii tu >>

Prečítajte si tiež: