Keďže Ivana odišla spolu s deťmi, dá sa predpokladať, že tak urobila preto, aby neboli na očiach verejnosti a dcéram dopriala čas spracovať tak obrovskú stratu v súkromí. Hoci sa zo začiatku hovorilo, že sa vdova ukrýva na Floride, ukázalo sa, že útočisko našli na západe Čiech. V nehnuteľnosti zámožného podnikateľa, ktorá je prísne strážená. „Nebudem čokoľvek ohľadom môjho kontaktu s rodinou Gottových verejne komentovať," napísal Blesku s ospravedlnením miliardár Leon, ktorý v Čechách začínal so starožitnosťami a umením a v posledných rokoch sa stal kráľom kasín a pokrovej scény.

Michael je šťastne zadaný s Catherine, no iste by nemal problém Ivane pomôcť.
Michael je šťastne zadaný s Catherine, no iste by nemal problém Ivane pomôcť.
Zdroj: instagram / catherinezetajones / photo by @davidgregorydmg

A ako informuje sip.denik.cz, je otázne, ako dlho sa tam Gottová bude skrývať.  No ak by sa rozhodla odtiaľ odísť, české médiá spomínajú minimálne jednu variantu, kde by sa mohla usadiť. „Ivana v minulosti strávila pár rokov v USA, kde išla po štúdiách v Opavě pracovať ako au-pair. Vždy sa túžila stať herečkou a moderátorkou. Keď si tam teda zarobila potrebný obnos peňazí, začala si platiť kurzy herectva, spevu a tanca. V tom čase sa v San Franciscu natáčal film Hra, kde hral hlavnú rolu Michael Douglas, a kto si myslíte, že mu v dave padol do oka?" píše spomínaný denník. Michael ju vtedy pozval na večeru, a tak sa začala ich romanca. Vzťahy Ivany a hollywoodskej hviezdy mal napokon trvať až dva roky.

 

Po návrate do Čiech sa ale Gottová zamilovala do Karla. Keď sa zoznámila so zlatým slávikom, zrejme aj to na neho urobilo dojem. Ivana tvrdila, že sa najskôr podľa Douglasa začal česať dozadu, ale keď sa potom herec oženil s Cathrine Zeta-Jones, tak sa mu vraj uľavilo a česal sa späť na Karla Gotta. A ako píše Šíp, Douglas by jej určite ochotne pomohol, keby mu teraz zavolá, že sa trápi.

AKO TO VEDELA IVANKA roztočiť nájdete tu >>

Mohlo by vás zaujímať: