Nádherná Zuzka Fábryová získala titul Miss Slovenskej republiky v roku 1998. Po tomto víťazstve sa jej začali ponuky len tak kopiť a po boku odborníka na krásu Jozefa Oklamčáka dokonca odišla na čas do slnečného Miami, kde z nej bol každý doslova hotový. Málokto však vie, že táto krásna blondínka sa môže pýšiť aj niečím oveľa iným ako len korunkou zo súťaže Miss.

,,Z doteraz všetkých mojich 25 víťaziek miss ako jediná Zuzana Fábryová uspela v svetovej súťaži Top Model Of The World a získala tam v roku 1999 prvé miesto. Podarilo sa jej to ako jedinej z pomedzi všetkých missiek. Je to naozaj veľký úspech," zaspomínal si na krásku Jozef Oklamčák. Blondínka v tej dobe patrila k neuveriteľným kráskam a dokonca sa stretla aj s top modelkou Claudiou Schiffer. Kariéru modelky však zavesila na klinec. Dôvod? Zaľúbenosť. Zuzana bola totiž v čase, ako vycestovala do Miami zamilovaná do svojho priateľa a práve pre neho sa rozhodla pre rodinný život. A z dnešného pohľadu sa zrejme rozhodla správne. Za svoju lásku sa nakoniec vydala, majú spolu krásne deti, deväťročnú Zuzku a ročného Peťka a dodnes sú spolu šťastní.

Zuzana Fábryová - MISS SLOVENSKEJ REPUBLIKY 1998. Finále sa konalo v Spišskej Novej Vsi v priamom prenose STV. V porote okrem Jozefa Oklamčáka sedela aj MISS ČESKOSLOVENSKO 1989 Ivana Christová a jednou s finalistiek bola aj sestra Silvii Šuvadovej Andrea. Zuzana Fábryová sa neskôr stala víťazka svetovej súťaže modeliek TOP MODEL OF THE WORLD 1999. Finále sa konalo vo Frankfurte nad Mohanom. Okrem toho získala aj čestný medzinárodný titul MISS UKRAJINY - ZLATÁ FORTUNA 1999.

Čítajte viac