Už dnes večer uvidíte na obrazovkách našej televízie šou, aká tu doteraz ešte nebola - HYPNOSHOW. Piati súťažiaci, rôzne úlohy a snaha nahrať čo najviac peňazí. Počas štyroch súťažných kôl a jedného finálového, kedy pred každým uvedie hypnotizér súťažiach do stavu hypnózy a zadá im nové pokyny, môžu svoju finančnú výhru kumulovať až ku konečnej výške 12 500 eur," avizovala pár hodín pred samotným štartom na internete Markíza, ktorá zrejme od tejto novinky očakávala skutočne veľa. No kompetentní sa trpko mýlili.

Hoci sa Hypnoshow vo svete teší veľkej obľube, Markíze sa diváci za pilotný diel, ktorý odmoderoval Dano Dangl, ostro vysmiali. Tomu, čo videli na obrazovkách totiž akosi neuverili. Práve naopak. Považujú to za poriadnu komédiu. Ešte aj zle zahranú. A v reakciách sa teda vôbec nekrotili! Vybúrili sa, čo im sily stačili!

VÝSMEŠNÉ KOMENTÁRE nájdete v galérii tu >>

Z Dangla, z účinkujúcich... jednoducho zo všetkých si diváci robia srandu.
Z Dangla, z účinkujúcich... jednoducho zo všetkých si diváci robia srandu.
Zdroj: Emefka

Ako informuje portál mediaboom, televízia s touto časťou trhla aj jeden negatívny rekord. „Na česko-slovenskej filmovej databáze čsfd.cz totižto svieti o odvysielaní prvej časti vôbec najhoršie možné hodnotenie, keď recenzenti nateraz zhodne odsúdili šou s 0 % k nálepke odpadu," informujú na spomínanom webe.

Anketa
Čo si myslíte o Hypnoshow?
  • 67%
  • 3%
  • 30%