Andrea je na Instagrame ako doma. Cez deň uverejní niekoľko fotiek, pridá množstvo krátkych videí, tzv. instastories, na ktorých sa prechádza po pláži, sníma sa pri zvodných tancoch, robí rajcovné pohyby v priesvitných outfitoch alebo ukazuje, ako trávi deň - či už doma, alebo na dovolenke. No video, ktoré zverejnila v pondelok o 20. hodine večer, jej fanúšikov odrovnalo.

Andrea sa postavila pred dom na záhradu a začala tancovať. V jej prípade to však pripomínalo nejaký rituálny tanec v úspornom bikinovom spodku alebo vzývanie slnka. Verešová dvíhala ruky k nebesám, privierala oči a otvárala ústa. Do videa priložila aj smajlíkov.

Ľudia, ktorí jej príspevok zbadali, však museli ostať dosť zmätení, lebo v podobnej póze ju ešte v živote nevideli. A hoci v jej prípade išlo zrejme o žart a čudnou choreografiou chcela pobaviť, po hodinke sa video z jej profilu záhadne vytratilo. Andrea ho vymazala. My vám z neho prinášame aspoň tie najlepšie momentky.

Tanec si strihla aj v kuchyni

Andrea však nelenila ani na druhý deň. Tentoraz sa ale rozhodla, že svoje pohyby ľuďom predvedie z kuchyne. Kým opekala jedlo na panvici, v okuliaroch sa pri nej zvŕtala, skákala, šermovala rukou nad hlavou. Zdá sa, že leto Verešovú poriadne nabíja...

Andrea však nelenila ani na druhý deň. Tentoraz sa ale rozhodla, že svoje pohyby ľuďom predvedie z kuchyne.
Andrea však nelenila ani na druhý deň. Tentoraz sa ale rozhodla, že svoje pohyby ľuďom predvedie z kuchyne.
Zdroj: Instagram A.V.

ČUDNÉ ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: