Ako je už známe, Czoborová našla toho pravého vo svalnatom Petrovi. Ten ju však musel do vzťahu takpovediac „prehovárať”. Keďže je výrazne mladší, bála sa, ako to môže dopadnúť. Napokon však podľahla jeho čaru a v auguste 2014 si povedali áno. A hoci ich manželský život vyzerá ideálne, k úplnému šťastiu im predsa len niečo chýba. Dieťa. Na túto tému sa Zora vždy vyjadrovala len okrajovo.

Na zvedavé otázky zvykla zo slušnosti taktne či vyhýbavo odpovedať, no len málokto si dokázal predstaviť, ako vnútri trpela. V momentoch, keď sa tvárila, že je všetko v poriadku, totiž behala po lekároch a snažila sa otehotnieť. S celou pravdou sa rozhodla vyjsť von až teraz, keď jej už otázky o materstve začali ubližovať.

Zora je po boku manželka Petra veľmi šťastná.
Zora je po boku manželka Petra veľmi šťastná.
Zdroj: Emil Vaško

„Zvažovala som tento post... no, možno pre niektoré z vás motivácia a moja i veľmi intímna odpoveď na netaktnú otázku, či mám šťastný život, keďže nemám deti!!!” spustila na sociálnej sieti Zora, ktorá sa v nasledujúcich riadkoch naozaj otvorila.

„Akože!? Bohužiaľ, aj keď som detičky veľmi chcela a, priznám sa, že sme sa o to s partnerom pokúšali aj pomocou lekárov, nebolo nám proste dopriate... a či som šťastná? Viete, okolo 40-ky to veľmi bolelo. Hlavne nasledujúce roky, keď každý pokus zlyhal a napichané hormóny nielen s mojím telom, ale aj dušou robili riadne kotrmelce,” šokovala fitneska. Namiesto toho hľadí vpred.

„Ale viete čo? Áno, deti sú požehnaním a najväčším darom. Ale viete, čo je najväčším šťastím v živote? Ak máte vedľa seba človeka, ktorý vás miluje, preskáče si všetko s vami aj vašimi stavmi, je vám oporou a dokáže vám, že váš spoločný život má pre neho najväčšiu hodnotu, aj keď, bohužiaľ, bez detičiek,” dodala na záver fitneska.

Prečítajte si tiež: