Nakrúcania hudobno-zábavnej šou Všetko, čo mám rád sa vždy nesú v príjemnej, priateľskej a pohodovej atmosfére. Na jednom z nedávnych nakrúcaní však bolo o čosi veselšie ako inokedy. Moderátora a muzikanta Ondreja Kandráča totiž prišla podporiť jeho rodina, kamaráti a susedia z východu.

Dovedna ich prišlo vyše 40 a kompletne tak obsadili celé obecenstvo. Keďže nakrúcanie sa začínalo okolo obeda a cesta z východného Slovenska trvá nejaký čas, Ondrejovu „družinu“ čakalo veľmi skoré vstávanie. Budíček mali o štvrtej ráno, aby stihli vlak o piatej. Spoločne zaplnili vo vlaku dva celé vozne.

Ondrej neskrýval nadšenie

„Som rád, že do štúdia zavítali aj moji susedia a priatelia z Lorinčíka a Pereša pri Košiciach. Spievalo sa nielen pred natáčaním, ale hlavne počas neho. Myslím, že to bude nakoniec aj vidno - nič sa nehralo, bolo to naozaj mimoriadne spontánne. Mňa i účinkujúcich to vyburcovalo a myslím si, že to bude mimoriadne vydarený diel,“ povedal Kandráč.

Ondrejova rodina a známi zaplnila celé obecenstvo do posledného miesta.
Ondrejova rodina a známi zaplnila celé obecenstvo do posledného miesta.
Zdroj: tv joj

Prišla i jeho manželka

„V štúdiu som bola prvýkrát a bol to naozaj zážitok. Veľmi si cením, že sa všetci zmobilizovali a mohli sme si tak spoločne vychutnať atmosféru skvelého natáčania,“ zhodnotila Ondrejova manželka Erika.

Svojho manžela prišla Erika podporiť prvýkrát.
Svojho manžela prišla Erika podporiť prvýkrát.
Zdroj: tv joj