Bagová vďaka víťazstvu v Hlase získala zmluvu na nahrávanie albumu a výhru 100-tisíc eur. Jej cesta k úspechu však nebola jednoduchá.

Keď sa zúčastnila na Super- Star, pohorela. Porota v zložení Dara Rolins, Marta Jandová, Ondřej Hejma, Paľo Habera ju odmenila kritikou. Najviac sa jej vtedy dotkli slová Hejmu. „To je texaský masaker motorovou pílou. Aj keď máš celkom slušný hlas, tak tlačíš na pílu, že sa to nedá počúvať.“

Čítajte viac:

Hlas Česko Slovenska

Keď sa však pred pár dňami stala víťazom Hlasu, Hejma zmenil rétoriku: „Možno sa nejakým zázrakom z motorovej píly stala nebeská harfa,“ povedal nám. Urážku spred troch rokov už berie s humorom aj Ivanna: „Kúpila som mu pílu, môže si po ňu prísť,“ zasmiala sa.

Všetko kvôli Dare Dara

Rolins bola jedným z dôvodov, prečo sa Ivanna po fiasku v SuperStar spevu nevzdala. „Vtedy mi povedala, že na to nemám, aby som nespievala a že sa jej nepáči moja farba hlasu,“ prezradila nám o nej Bagová, ktorá vraj už na poníženie z minulosti zabudla. „Každý sa mýli, nikto nie je dokonalý a treba vedieť odpúšťať,“ povedala pre PLUS Jeden deň.

Čo povedala porota Ivanne v SuperStar

Ondřej Hejma: To je texaský masaker motorovou pílou! Tak tlačíš na pílu, že sa to nedá počúvať!

Dara Rolins: Nepáči sa mi tvoja farba hlasu, nemáš na to! Nespievaj!

Marta Jandová: Hi-hi-hi. Hm... hm...

Paľo Habera: Kto je ďalší?