Diana Mórová je jednoducho bez zábran. Inak sa ani nedá nazvať to, čo stvára pred kamerami v jojkárskej šou Česko Slovensko má talent. Len pred pár dňami sme boli totiž svedkami toho, ako jej ženatý Prachař vystrekol prúd vody do úst. Keď sa na túto nechutnosť pozerala doma Jakubova manželka, určite potešená nebola, napriek tomu, že párik prechádza krízou.

Neskôr sa Diana opäť v šou odviazala, keď sa na pódiu roztancovala až natoľko, že všetkým ukázala, aké mala v ten deň na sebe nohavičky. A hoci sa šou začala len pred dvoma týždňami, Didi má na konte opäť ďalšiu provokáciu. Do porotcovského kresla si sadla v ružových šatách, z ktorých jej takmer vypadli prsia, keďže jej výstrih bol viac ako odvážny.

 

Nuž, Jakubovi sa pri Mórovej rozhodne zle nesedelo. A možno v ďalšej časti budú diváci opäť svedkami nejakého ich spoločného laškovania. Problém s tým totiž vôbec nemajú, ako sme sa mohli presvedčiť na vlastné oči. Jedno je však isté. Diana si šou užíva, rada sa predvádza a rozhodne nie je proti akejkoľvek forme zábavy.

Jakub nechutne vytryskol Diane vodu z úst do tých jej.
Jakub nechutne vytryskol Diane vodu z úst do tých jej.
Zdroj: tv joj

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: