Ešte v máji to vyzeralo nádejne. Andrea si našla dokonca hlasovú pedagogičku, aby si u našich západných susedov neurobila hanbu.

Predsa len asi každý čakal na jej zlyhanie pred českými divákmi. V tom období samotná Verešová vyhlasovala, že je všetko v štádiu vyjednávania a absolvovala aj kamerové skúšky, čo potvrdili aj kompetentní v televízii.

„Chceme posilniť tím VIP správ o ďalšie talentované tváre. S Andreou Verešovou sme v tejto chvíli vo fáze vyjednávania,“ priznal vtedy šéf komunikácie FTV Prima Jiří Haramul.

Ako sa teraz ukázalo, s jej angažovaním v správach to nebolo až také ružové, ako veselo prezentovala modelka. Sen o stálom moderovaní šoubizovej relácie sa totiž rozplynul ako hmla po daždi.

„Je síce pravda, že Andrea Verešová bola na kamerových skúškach, ale TV Prima nakoniec uprednostnila iných kandidátov,“ povedal českému týždenníku Sedmička Vedran Kovačevič, PR koordinátor Primy. Samotná Verešová sa po tejto šokujúcej ľadovej sprche zmohla iba na vyjadrenie hodné právnika.

„Tak je to možné, pretože ten pán... ja neviem ako, kto je tam teraz nový, je tam asi krátko, iba týždeň, takže od tej doby som s nimi nehovorila. Ja som komunikovala s bývalým PR manažérom a ten stále čakal, ako sa rozhodnem. Takže som to stále zvažovala a nikdy som nepovedala rozhodné slovo, takže ja som s nimi osobne nekomunikovala od tej doby,“ znelo neurčité Andreino vyjadrenie pre Sedmičku.

Ako sa teda zdá, s jej angažovaním sa veľmi nepočítalo a samotná Verešová sa prepočítala. Alebo na kamerových skúškach nezahviezdila, a tak skončila skôr, ako začala?

Snažili sme sa skontaktovať aj s Verešovou, no do uzávierky nedvíhala telefón ani neodpovedala na esemesky. Pravdu tak vie asi len samotná právnička, mama, modelka a neúspešná moderátorka!