Ten, kto vo štvrtok sledoval Inkognito, dozvedel sa niečo aj o intímnom živote Voštinára. Ten sa totiž so všetkými ochotne podelil s pikantnosťami zo svojej spálne. Všetko to v štúdiu odštartovala hostka, ktorá pracovala ako tantrická masérka. Glosátori v zložení Hudák, Čekovský, Novák a Studenková jej profesiu pomerne rýchlo uhádli, a tak Voštinár mal dostatok priestoru na rozhovor.

„Ako dlho trvá taká masáž? Je to istá forma rozmaznávania?“ spýtal sa moderátor masérky. Hudák im však skočil do reči: „A ty to odkiaľ vieš?“Voštinár so smiechom reagoval: „Hovorila mi.“ Masérku však nik nepustil k slovu a debata sa zvrhla proti moderátorovi.

„Vlado bol tri minúty a hotovo,“zaznelo od glosátorov. Voštinár sa však nedal a reagoval: „Tri minúty sú problém? Veď ja som v najlepšej kondícii. A to je aj s prehováraním a so sprchou.“ Studenkovej to nedalo a spýtala sa moderátora: „A pýtal si sa doma, či to je v pohode?“ „No tak dobre, možno milenec nie som najlepší, ale perfektne prehováram,“ uzavrel Voštinár.

Moderátor Voštinár všetkých pobavil detailami zo svojho súkromia.
Moderátor Voštinár všetkých pobavil detailami zo svojho súkromia.
Zdroj: tv joj

Mohlo by vás zaujímať: