Michal Jánoš je predstaviteľ mladej hereckej generácie. Absolvoval štúdium na Vysokej škole múzických umení a okrem Búrlivého vína ho môžete vidieť aj v divadle. Michal sa narodil 7. mája 1986 a ako prezradil na seba v jednej divadelnej vizitke medzi jeho záľuby patria kolektívne športy a tvorba a život Charlieho Chaplina.

Michal Jánoš ONLINE

Michal Jánoš si kedysi okrem herectva vyskúšal aj moderovanie vedomostného kvízu. Vo štvrtok pred desiatou prišiel do redakcie Pluska.sk, aby zodpovedal čitateľské otázky.

01.08.2013 12:06 Veronika:
Pridete aj na vychod do Presova s divadlo? Inak ste vybornyv Burlivom vine:-) dufam ze nemate v realnom zivote s tym problem:*).Pozdravujem!
ďakujem pekne, no niekedy hosťujeme s Trnavským divadlom aj v Prešove, tak možno áno. Zatiaľ som nemal kvôli seriálu žiadne problémy.

Tak dúfam že som Vám zodpovedal všetky otázky ktoré Vás zaujímali. Ešte raz ďakujem a všetkým prajem príjemný deň a pekný zvyšok leta
01.08.2013 12:04 claudia:
Ahoj, čo hovoríš na celé BV? Čo sa ti na natáčaní seriálu najviac páči? Hráš veľmi dobre, prajem veľa úspechov.
Ďakujem pekne, priznám sa že seriál veľmi nesledujem, nie je na to čas kvôli práci, a tak si ho netrúfam komplexne hodnotiť, ale ďakujem ti veľmi pekne
01.08.2013 12:03 Saša:
Ahoj Miško :) máš svoj súkromný účet na facebooku alebo na inej sociálnej sieti ?Si super herec ;)
mám na fb, ale veľmi tam nechodím ďakujem veľmi pekne
01.08.2013 12:02 Martin:
Dobrý deň, rád by som vedel, kde sa nachádza budova resocializačného zariadenia, v ktorom ste boli s Mirkou? V ktorom meste to je ak smiem vedieť ? :) Ďakujem
Je to v mestskom parku v Pezinku, pekný deň prajem, ale to  nie je reálne resocializačné zariadenie, len je to tam umiestnené
01.08.2013 12:01 Katka:
Ahoj Michal, je to super, že si v takom seriáli, ako je Búrlivé víno, ale divadlo je divadlo :) dúfam, že nebudeš zanedbávať najmä to trnavské, pretože by si tam veľmi chýbal :) nech sa ti darí
To sa neboj, divadlo je moja celoživotná láska, a Trnavské obzvlášť, rad sa tam s tebou stretnem na ďalších predstaveniach
01.08.2013 12:00 Ivana:
Si taký hnusný v tej postave, že mám chuť prepnúť keď Ťa vidím. Skladám poklonu za herecký výkon. Uvidíme v seriály aj trochu ľudskej stránky tvojej postavy, to prečo si taký a z čoho to pramení? Neverím , že človek je len zlý. Pekný deň.
S tým súhlasím za každým zlom sa skrýva dôvod. ako sa postava bude vyvíjať uvidíš, keď budeš sledovať BV, nemám právo o tom hovoriť dopredu, a čo bude v budúcnosti uvidíme
ďakujem pekne
01.08.2013 11:59 radka:
Ahoj. Ako sa máš?
Dobre, len ma už momentálne trochu bolia ruky a oči :-)
01.08.2013 11:58 Alex:
Ahoj Mišo :-) ako sa ti hrá v Búrlivom víne? Si spokojný so svojou postavou, ktorú stvárňuješ? Inač, si super herec a hráš to veľmi dobre a presvedčivo :-)
Zase sa len musím opakovať hrá sa mi super a veľmi pekne ďakujem
01.08.2013 11:58 Hana:
Ahoj :) Je pre teba ťažké hrať závisláka a alholika, pretože čítam že nefajčíš ani nepiješ??? Ako sa ti hrá s ostatnými hercami v BV?? Nevadí ti že hráš zápornú postavu, ktore divaci nemaju až tak radi ??
Nie je to ťažké, lebo viem že je to len fikcia, tie veci sa dejú len pred kamerou a mojou úlohou je ich čo najlepšie zahrať. Hrá sa mi zo všetkými super a to že ma ľudia vnímajú negatívne skrz postavu mi nevadí, budem sa ich snažiť v osobnom kontakte presvedčiť že taký nie som.
01.08.2013 11:55 Viki:
Ahoj. Si super, spomínal si že hráš v divadle v TT. Môžem sa opýtať ake predstavenie a kedy? Inak si veľmi milý. Máš deti? a čo hovorí tvoja manželka na to ked ťa vidí v televízií a ešte v takejto podobe ako Krysa? Pozdravujem a prajem ti krásny deň a plno plno šťastia v herectve!
Ahoj, no v TT hrám skoro v každej hre, pozri na nete program a obsadenie, deti ešte nemám a manželke nakoľko je tiež od divadla nemala najmenší problém s tým že hrám negatívnu postavu, lebo vie že je to len zamestnanie a predstieranie reality,. Takže sa nebojí že by som to prenášal aj domov :-)
01.08.2013 11:54 mima:
Ahoj, ako sa Ti hrá s Ivankou Kubáčkovou? Hral si v nejakej hre aj v SND? Prajem Ti veľa úspechov:)
Hrá sa mi s ňou super, áno hral som vo viacerých momentálne stále hrám v Lakomcovi a v Tak sa na mňa prilepila
01.08.2013 11:53 Kika:
V čom sa je vaša postava v Búrlivom víne odlišná od tej vašej??? Mohli Vám dať aj lepšiu,pozitívnejšiu postavu,taká by sa vám hodila oveľa viac.Prajem veľa hereckých ale aj osobných úspechov :-)
ďakujem za názor, nemám možnosť ovplyvniť to čo hrám, teraz sa snažím čo najuveriteľnejšie stvárniť túto postavu a veľmi ma to baví
01.08.2013 11:52 zuzka:
Dobry den, chcem vam len povedat, ze som od zaciatku bola presvedcena, ze ste rodina s panom Bruchalom, velmi sa podobate. Ale inak hrate velmi presvedcivo a prirodzene :)
ďakujem, nie s Pánom Bruchalom nie sme rodina, ale nie ste prvá, kto to spomína :-)
01.08.2013 11:52 braňo:
si perfektný hrával si aj fotbal a zakoho ? ;)
hrával som, ale len u nás v dedine 4 dorasteneckú ligu, dlho som nehral na základke som mal trojitú fraktúru nohy, neviem či by som to dotiahol ďalej ak by som hral od detstva stále
01.08.2013 11:50 Adriana:
ako sa ty hra s ivanou kubackovou serialovou mirkou ...
takisto pozri nižšie
Nájdených 113 záznamov, zobrazujem 1 až 15.[<<<]1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8[>>>]

Krysa je presný opak Michala

Jánoš hrá narkomana Krysu. S Mirkou (Ivanou Kubáčkovou) boli spolu v liečebni a Krysa sa ju snaží získať. Mirka sa tak ocitá medzi dvoma chlapmi- dobrákom Braňom a Krysom. Ten sa ju snaží opäť dostať na dno.

Nemieni sa polepšiť, vyhovuje mu život mimo zákon a už iba čaká na okamih, v ktorom opustí resocializačné zariadenie, aby si ho mohol konečne užívať. A popritom všetkom je zamilovaný do Mirky.

Táto negatívna postava je však Michalovým presným opakom, v skutočnosti je to dobrák od kosti. A aj vďaka tomu je jasné, že to musí byť skvelý herec, ak mu diváci Búrlivého vína veria jeho skazenosť.