Hodnotenia si teda neberiete k srdcu?

Nieže neberiem. Pripomienky porotcov beriem vážne, ale zase si nerobím veľkú hlavu z toho, keď mi povedia, že moje vystúpenie nebolo 100-percentné.

Keď ste spievali pieseň Level up od speváčky Ciary, tak dokonca ona sama vám olajkovala na sociálnej sieti vaše vystúpenie. Ako ste sa cítili po takejto pocte?

Máte pravdu, bola to pre mňa obrovská pocta. Už len to, že si našla vôbec čas a pozrela si moje vystúpenie. Veľmi ma to potešilo a aj dojalo.

Bolo to vaše najťažšie vystúpenie?

Čo sa týka spojenia tanca, pohybu a spevu, tak áno. Rovnako ťažké vystúpenie však pre mňa bola aj Édith Piaf. Tak to však možno diváci ani nevnímali, pretože pri tej piesni som len stála. Bolo však nesmierne ťažké pracovať s hlasom. Čiže nie každé vystúpenie, v ktorom človek tancuje, je ťažké a zase nie každé vystúpenie bez tanca je ľahké (úsmev).

Existuje nejaké číslo, ktoré ste predviedli na pódiu, ale najradšej by ste ho vymazali a zabudli naň?

Asi Eminema (smiech). Na to vystúpenie som sa inak najviac tešila, ale nevyšlo mi to. Na generálke som to dala sedemkrát bez chyby, ale, žiaľ, práve vtedy, keď sa nakrúcalo, tak mi to nevyšlo. Nerobila som si z toho však ťažkú hlavu, aj keď ma to mrzelo, že som dostala okno a zabudla text. Tréma jednoducho spravila svoje.

Na vystúpenie Level up reagovala aj samotná speváčka Ciara.
Na vystúpenie Level up reagovala aj samotná speváčka Ciara.
Zdroj: tv markíza