Poslankyňa Národnej rady Martina Šimkovičová nebude mať po dvanástich rokoch rodinnú pohodu pri vianočnom stole. Na povrch totiž vyplávali informácie, že dvojica má tesne pred rozvodom a problémy, zdá sa trvajú už dlhší čas. Ukončiť sa ich oficiálne rozhodol Igor Šimkovič, ktorý pred pár týždňami podal žiadosť o rozvod.

Toto rozbehlo lavínu rôznych špekulácií. „Martina a Igor už majú vytýčený termín rozvodu, bude v januári. Do problémov ich dostali financie a ťažkosti s predajom domu,“ prezradil nám dobre informovaný zdroj a dodal: „Všetko vyvrcholilo tým, že si Igor našiel inú ženu. Dokonca keď išiel do Bratislavy podať žiadosť na súd, zobral si iné auto, aby ho tu nikto nespoznal.“

Podľa našich informácií sa má Igor stretávať s inou ženou.
Podľa našich informácií sa má Igor stretávať s inou ženou.
archív

Na obranu Igora Šimkoviča sa však postavil neznámy čitateľ, ktorý nás informoval, že situáciu v rodine pozná výborne, a nie podnikateľ, ale práve Martina by mala mať novú lásku. ,,Stretáva sa so známym športovým lekárom,“ povedal nám, čo síce nie je klamstvo, no ako nám jej kolegovia potvrdili, s odborníkom na výživu sa naozaj stretáva, no iba pracovne.

Dom v Rakúsku sa pokúšajú manželia predať.
Dom v Rakúsku sa pokúšajú manželia predať.
archív

Pre údajný nový vzťah sme oslovili aj samotnú trojnásobnú mamičku, ktorá iba nechápavo krútila hlavou. ,,Celé je to pre mňa veľmi citlivá záležitosť. Máme deti a tie sú na prvom mieste. Nebudem si cez médiá odkazovať a bojovať. Je to niečo, čo sa týka len a len nás dvoch. Niektoré informácie sú pre mňa veľmi prekvapivé. Táto kríza trvá už dva roky. To je posledné vyjadrenie k tejto záležitosti,“ reagovala na záver Martina Šimkovičová.

Ďalšie témy: