Keď Kalisová a Pašek ml. prostredníctvom sociálnej siete oznámili v máji rozchod, nezabudli napísať aj to, že ostávajú naďalej dobrými priateľmi. Formulka, ktorú pri krachu vzťahu väčšinou zahlási každý prominentný párik... Pravý dôvod, prečo vlastne išli od seba, hoci počas vzťahu sa tvárili ako najzamilovanejšia dvojica aká tu bola, však nikdy nepriznali. Za nich sa to až teraz rozhodol ,,do sveta“vykričať jej ex Martin Šmahel. Diváci si totiž už všimli, že na Farme, kde fitnesák hviezdi, je samá úprimnosť. A častokrát v slabej chvíľke pred kamerami prepiera aj svoje súkromie. Stihol už prezradiť, že Kalisová ho nechala hlavne pre to, že bol vo finančných sra*kách, ale aj to, že navštevuje spermobanku. Najnovšie sa zveril Milanovi z Farmy. Dostal sa k nám totiž záznam, ktorý diváci na obrazovkách neuvidia. Milan sa opýtal Martina, ako teraz vychádzajú s Miriam.

Kalisová a Pašek ml. sa tvárili ako najzamilovanejší párik.
Zdroj: Martin Domok


„Bolo to veľmi ťažké, trištvrte roka som bol na tom zle, veľmi som o to bojoval. Po terapii som zistil, že to už nemôžem zvrátiť, bolo to ťažké pre moje ego. Aj sme sa hádali, lebo som sa nechápal. Po asi roku to nejako vychladlo, ja som to akceptoval a prijal. Súd prebehol za 10 minút, trošku jej nakladala sudkyňa, lebo vedela, že iniciatíva išla z jej strany a máme dieťa a nedala ani pádny argument, či sme urobili všetko pre záchranu manželstva,“ zveril sa Milanovi pred kamerami a servítku pred ústa si vôbec nedával. Dokonca neváhal a naložil aj Pašekovi, s ktorým Kalisová randila.

Martin Šmahel povedal otvorene, čo si o bývalom hokejistovi myslí.
Zdroj: archív


,,Sú tam také formulky. Chvíľku bolo zle, keď mala toho partnera hokejistu. Teraz (pred odchodom na Farmu) to bolo medzi nami dobré, nad pomery, lebo ona nemala nikoho a ja som vedel, že s mojou malou netrávi čas niekto cudzí. On tam mal nejaké poznámky na mňa. To je človek, ktorý by na moju adresu nemal nič povedať. Párkrát som ho za takých okolností spoznal, že som si povedal, že ho už nechcem vidieť. Ona veľmi rýchlo pochopila, kto to je. Bola to láska na sociálne siete. On mal už asi 4 známe partnerky. Je to zberač koristí, trošku sa popálila, ona mala hrozné rozumy od neho,“ povedal na rovinu Šmahel, ktorý tak konečne vyzradil dôvod, prečo sa Kalisová rozhodla zo vzťahu s Pašekom vycúvať.

AKO SA NA ŠMAHELA NA FARME VRHLI DVE NADRŽANÉ ŽENY, SI POZRITE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: