Prezidentku hádali hádači v čisto mužskej zostave Jozef Vajda, Maroš, Kramár,Michal Hudák a Marián Čekovský. To, že hádači naozaj netušili, kto sa pred nimi skrýva a že naozaj nemajú tip, kto je tajný hosť, svedčí trapas, ktorý sa prihodil Kramárovi. Ten si prezidentku totiž najskôr pomýlil so Zdenou Studenkovou. Dedukoval totiž, že asi 
došla jeho herecká kolegyňa a začal si robiť srandu, že určite vyskočí z torty, ktorú mali pripravenú k 300. dielu.

Prezidentka Zuzana Čaputová v Inkognite.
Prezidentka Zuzana Čaputová v Inkognite.
Zdroj: Instagram tv joj

No pred tým si vyrobil oveľa väčší trapas. Keď prezidentka Čaputová vošla do štúdia, ľudia začali neutíchajúco tlieskať. A práve vtedy poznamenal, že po takom potlesku táto osobnosť dlho žiť nebude, lebo takú slávu mladý človek nemôže mať a čerešničkou bolo, keď poznamenal, že či nejde o nejakú opicu. 


Samotný moderátor Vlado Voštinár sa cítil trápne a pohľadom ospravedlňoval kolegu, hádači sa zase smiali, nech už nehovorí nič, prosili réžiu, nech ho zastaví, že čo ak to je niekto veľaváženy, čo aj mali pravdu. Keď Kramár zistil, že je to prezidentka, začal sa kajať a veľmi sa ospravedlňoval. Prezidentka sa zdržala cca 2 hodiny a sama spominala, že Inkognito pozerá so svojimi dcérami. Časť uvidíte už v pondelok večer na Jojke.

 

TOP OUTFITY ZUZANY ČAPUTOVEJ NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: