Ako nám v Markíze jasne povedali, páry sa pred obradom rozhodne nepoznali a štáb si počas natáčania dával obrovský pozor na to, aby sa ani náhodou nestretli. Ako sme však zistili, sobáš, samozrejme, nemôže byť skutočne pravý, pretože v prípade, že by si páry nesadli, by muselo dôjsť k reálnym opletačkám s rozvodmi, a to si televízia nemôže dovoliť.

 

Pravda je skrátka taká, že je to šou, a tak to musia aj diváci chápať. No adepti išli do relácie naozaj s tým, že si chcú nájsť partnera na celý život a zverili sa do rúk odborníkom. Ako to však účinkujúci vnímajú s odstupom času? Neboli sklamaní, koho napokon pri ,,oltári“ uvideli?

Zo štvorice súťažiacich je jasné, že nikto nič neľutuje, hoci Júlia by možno jednu vec menila, a tou sú jej svadobné šaty. ,,Tie šaty sú samy osebe krásne. Na ich výber nebolo veľa času a toto boli jediné, ktoré som zapla. Veľké prsia sú síce super, ale nájsť si šaty nebolo vôbec jednoduché. Som rada, že boli aspoň tieto, aj keď možno nie ideálne na moju postavu, ale lepšie, ako ísť na svadbu v teplákoch, no nie?“ napísala Júlia. Jeden z adeptov dokonca prezradil, ako to vyzerá u nich v spálni.

Ľubo a Júlia: Júlia sa netají tým, že s výberom partnera je spokojná.
Zdroj: tv markíza