Zuzana Plačková je už roky známa tým, že holduje luxusnému štýlu života. Potrpí si na tie najdrahšie značky sveta, často chodí na dovolenky, kde bráva aj svojich kamarátov. A na jednu takú sa vybrala aj nedávno. Jej cieľovou destináciou sa stal Dubaj, kde dovolenkuje aj jej kamarátka Jasmina Alagič Vrbovská s rodinkou. Zuzana zavolala aj jej mamu, no manžel René sa už vrátil na Slovensko, zrejme pre pracovné povinnosti.

Zuzana Plačková je s celou rodinkou v Dubaji.
Zuzana Plačková je s celou rodinkou v Dubaji.
Zdroj: Instagram queen.plackova

Prvé, čo bolo, ako René dorazil do ich hniezočka lásky, sa Zuzanin manžel pochválil ich vyčisteným a vyupratovaným domom. Dvojica totiž vždy, keď ide na dovolenku, sa vracia domov s tým, že im medzičasom čistiaca firma vyupratuje celý dom. A tak tomu bolo aj teraz.

LUXUSNÉ BÝVANIE PLAČKOVEJ SI POZRITE V GALÉRII >>

No a René sa pochválil videom, v ktorom urobil krátku prehliadku ich luxusného interiéru. A to ste teda ešte nevideli. Už nedávno sme písali, že manželia si zaobstarali obrovskú bielu žirafu do obývačky. Tá sa vyníma kúsok od ich vynoveného modrého gauča. V interiéri prevláda originálny zrkadlový nábytok a Plačková sa pýši aj luxusnou kúpeľňou s dvoma umývadlami. Veď, presvedčte sa sami... V podobnom okázalom štýle mali kedysi zariadený dom dnes už bývalí manželia Nora a Braňo Mojsejovci na Pereši.

Prečítajte si tiež: