Speváčka Rihanna trávi väčšinu svojho času v dome v Beverly Hills. Má v ňom bazén, saunu, wellness a domáce kino. Obývateľných je osem izieb a umyť sa môžete až v desiatich kúpeľniach. Luxus a majestátnosť jednotlivých izieb stavby podčiarkujú až deväť metrov vysoké stropy.

Jedna z izieb je vybavená tak, aby slúžila na párty. Speváčka si sem dala doviezť luxusný biliardový stôl a nechýba tu ani bar. Čo sa týka interiéru, dominantu tvoria veľké presklené okná. Keďže sa dom nachádza na miernej vyvýšenine, jeho majiteľka sa môže kochať naozaj luxusným výhľadom. Dominujúcou farbou je biela.

Beverly Hills
Beverly Hills
Zdroj: archív

Nábytok speváčky je ladený do bledých tónov a kontrastuje s tmavými podlahami. Steny zdobia obrazy súčasných umelcov. V interiéri prevláda minimalizmus, moderné technológie a prírodné materiály. Susedia speváčky sú herec Tom Cruise, Jennifer Aniston a Courteney Cox.

Rihanna však svoj luxusný dom momentálne ponúka na predaj. V máji tohto roka sa k nej totiž vlámal 27-ročný muž, ktorý tam na ňu 12 hodín čakal. Policajtom tvrdil, že s ňou chcel mať sex. Speváčka v tom čase bola v New Yorku. Muž sa za ten čas stihol udomácniť, dokonca si tam nabil aj svoj telefón. Ak sa teda chcete kúpať v rovnakom bazéne ako Rihanna, pripravte si 7,5 milióna dolárov.

FOTO SPEVÁČKINHO LUXUSU NÁJDETE V GALÉRII >>