Niekto má pri dome zaparkované auto a niekto zase lietadlo. A aby mohlo vzlietnuť, potrebuje na to aj pristávaciu plochu. Tú, samozrejme, John Travolta aj má. Jeho dom bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa tam pristávacie dráhy zmestili a zapadli aj do okolia. Herec ich tak môže využívať nielen na súkromné, ale aj na pracovné účely.

Celý pôdorys pozemku pripomína letecký terminál, jeho hlavná časť dokonca zrezanú kontrolnú vežu. Z vnútorného obytného priestoru domu vidieť na ich dve lietadlá veľmi dobre, takže jeho manželka Kelly Preston vždy vie, kedy má manžela doma. Okrem toho sa pri jeho veľkom dome na Floride nachádza garáž pre šesť áut, rozsiahly bazén a stajňa pre 75 koní.

Nuž, zvieratá z lietadiel asi veľkú radosť nemajú. Za návrhom a realizáciou domu stojí návrhárka Sherri James z dizajnérskeho tímu Michael James Design Team v južnej Kalifornii a architektka Dana Smith. „John mal víziu toho, ako by chcel, aby všetko vyzeralo. My sme len realizovali jeho myšlienky,“ prezradila dizajnérka. Jedno je však isté. Tak ako luxusne vyzerá jeho dom zvonku, tak honosne pôsobí aj vnútri. Nahliadnite do jeho súkromia.

Miláčik žien JOHN TRAVOLTA (65) je nielen herec, ale aj certifikovaný pilot a majiteľ piatich lietadiel.
Miláčik žien JOHN TRAVOLTA (65) je nielen herec, ale aj certifikovaný pilot a majiteľ piatich lietadiel.
Zdroj: youtube

FOTO NÁJDETE V GALÉRII