V minulosti sa už „panskému huncútstvu“ venoval, no nedopadlo to podľa jeho predstáv. „Kedysi som bol spoluzakladateľ jednej strany, ktorá bola vcelku úspešná, len akosi zišla z tej cesty, ktorá je mne blízka. Bola to strana Priama demokracia, ktorá mala najprv správne myšlienky, ale potom mi tam určití ľudia vadili, ktorí mali iný smer politického smerovania,“ zhodnotil svoju doterajšiu politickú činnosť Lukáš.

Lukáš Grolmus z jojkárskych Návštevníkov.
Lukáš Grolmus z jojkárskych Návštevníkov.
Zdroj: TV JOJ

Lukáš Grolmus z jojkárskych Návštevníkov.
FOTO: TV JOJ

Keďže v minulosti mu to v politike nevyšlo, rozhodol sa do budúcna staviť na istotu. Lukáš totiž otvorene povedal, s ktorými politikmi by chcel spolupracovať. „Pomáhal som chvíľku so stranou Borisa Kollára. Tá myšlienka a tí ľudia mi boli velice sympatickí. S tými by som si vedel určite predstaviť spoluprácu. Potom by som si dokázal predstaviť spoluprácu so Sulíkom, aj možno s Matovičom a s pánom Kotlebom,“ šokoval Lukáš.

Spomedzi všetkých politikov mu je najsympatickejší práve kontroverzný Kotleba. „Väčšina týchto ľudí je tam z presvedčenia, nie kvôli peniazom. Každý z nich predstavuje niečo, čo v parlamente má byť. Pán Kotleba je velice rázny, má prehľad v histórii, vie, čo chce a vie, kde smeruje. Možno s ním veľa ľudí nesúhlasí, ako ani ja s niektorými nesúhlasím, ale s veľa vecami sa stotožňujem. Hovorí o problémoch v spoločnosti, o ktorých ľudia nechcú hovoriť. Keď to niekto povie priamo, tak ho za to kameňujú,“ myslí si Grolmus. Či sa mu podarí splniť si svoje sny týkajúce sa politickej kariéry, ukáže až čas.

Zo spovede sexi krásky z Návštevníkov vás zamrazí: Otec dolámal mame rebrá!