Jozefovi Oklamčákovi prišlo ešte minulý týždeň náhle zle a skončil v rukách lekárov. Tí mu zo začiatku nevedeli nájsť príčinu jeho ťažkostí, no po absolvovaní vyšetrení vrátane CT hlavy mu zistili problémy s krčnou chrbticou.

„Bol som v nemocnici vlastne hosťom, tak som sa tam dobre cítil,“ pokračoval vtipne. „Každý deň ma prišiel pozrieť niekto iný z mojich priateľov a snažili sa mi nejako pomôcť. Aspoň som zistil, že koľko mám skutočných priateľov, ktorí ma majú radi,“ dodal Oklamčák, ktorého teraz čakajú rehabilitácie.

Tri dni pred jeho prepustením domov zavítala za ním spiritualistka Šuvadová, ktorá sa ho snažila vyliečiť svojou energiou. „Hlavne ma vyliečili primár Štofko, ale áno, bola za mnou aj Silvia. Pokúšala sa ma doliečiť aj inou alternatívou ako lekári. Záleží jej na mne, a preto ma navštívila a svojimi čakrami sa mi snažila pomôcť,“ prezradil ubolený Jozef, ktorý je už odvčera doma.

„Položila som mu ruky na krčnú chrbticu a na srdce, kde je srdečná čakra, a snažila som sa pohnať energiu z jeho srdca ku krku. Povedal, že cíti teplo a energiu. Človek hlavne musí byť otvorený takýmto veciam a Jožko je. Niekto, kto neverí energii a liečivému účinku rúk, tak to nemá význam,“ prezradila liečiteľka Šuvadová.