Jozef Oklamčák nie je iba odborník na missky, ale aj riaditeľ tímu Československý lev, ktorý združuje ľudí zo športového a spoločenského života. A práve títo členovia nesmeli na jeho volebnej zabíjačke chýbať. Pozvanie prijal aj herec Štefan Skrúcaný s manželkou Erikou Judínyovou, ktorá sa v ten večer dočkala veľkej pocty.

Kožka sa opäť vyznamenal: Vtipy, z ktorých vás zamrazí!

Herec (vpravo) sa na zabíjačke výborne zabával.
Foto: TV Markíza

Muži ju totiž s radosťou prijali do svojich radov a korunovali ju za čestnú levicu. Pri tej príležitosti musela Erika zabudnúť na trblietavé outfity a nahodiť si na seba veľké rozťahané tričko s logom tímu. Kým tak v ten večer na obrazovkách Smotánky budila pozornosť odvážnymi šatami s dráždivým výstrihom, na zabíjačke pózovala v celkom inom outfite.

Kožka sa opäť vyznamenal: Vtipy, z ktorých vás zamrazí!

Jozef Oklamčák navliekol Eriku do rozťahaného trička.
Foto: TV Markíza

Podľa výrazu Skrúcaného, ktorý na svojej milovanej išiel oči nechať a starostlivo jej strážil kabelku, však všetci usúdili, že Judínyová je pre neho jednotka dokonca aj v takom nevábnom kúsku. Najväčšiu pozornosť však pútal herec Štefan Kožka, ktorý patrí tiež do spomínaného tímu. Keď si všetci prítomní išli urobiť spoločnú fotografiu, utrúsil dosť nevhodnú poznámku.

Rozhádaný herecký pár prekvapuje: Po krčme prišlo veľké udobrenie!

,,Rýchlo foť, lebo vytiahnem nožík,“ smial sa Kožka, ktorý, zdá sa, už celú decembrovú kauzu berie s nadhľadom. Svedčí o tom aj fakt, že počas toho, ako popíjal z plastových pohárov, s úsmevom rozprával svojim známym zážitky z CPZ. Keďže sa s manželkou herečkou Zuzanou Skopálovou konečne udobril, dobrá nálada ho neopúšťa. Pravdou však ostáva, že podobné vtipy  si mohol rozhodne nechať pre seba.