Nový dokument NESPOZNANÝ nazrel do súkromia Müllera tak, ako sa to nepodarilo nikomu. Filmári ho natáčali v situáciách, keď mu manažér Adnan podával lieky, keď mu kontrolovali tep počas toho, ako dostával infúzie, ale aj pri tom, ako mu pomáhali obliekať sa. Rišo po celý čas pôsobil ako dieťa, ktoré je odkázané na pomoc druhých. A hoci celý dokument ho mal vykresliť ako bojovníka, stal sa opak. 

Müller sa dal filmovať pri depresívnych stavoch.
Zdroj: Dokument Nespoznaný

Müller sa dal filmovať pri depresívnych stavoch.
Foto: Dokument Nespoznaný

Partnerka Riša Müllera Vanda prehovorila o súkromí so spevákom: Detaily jeho ťažkých depresií!

,,Práve mi volali z jednej z najväčších bánk, že zvažujú zrušiť Richardovo vystúpenie na ich plese na základe ohlasu na dokument o Richardovi. Plus padlo niekoľko ďalších VIP vystúpení. Nechcela som sa k dokumentu vyjadrovať, ale ukazuje človeka, ktorého ani ja, ani Markus nepoznáme. Ale sila vyvolaná bulvárnosťou filmárov, ktorých Richard vo svojej naivite pustil do svojej blízkosti, je taká veľká, že zasahuje do nášho života. Takže človek, ktorý je opisovaný vo filme, neexistuje. Dúfam, že tvorcovia sa s nami podelia zo zisku z lístkov, aby aspoň čiastočne kompenzovali finančnú stratu, o ktorú naša rodina ich nepravdivým filmom prišla,“ napísala rozzúrená Rišova partnerka Vanda Wolfová na sociálnej sieti.

Müllerova exmanželka Soňa dlho mlčala, no teraz opäť prehovorila: Posledných päť rokov s Rišom bolo utrpenie!

V dokumente je na speváka žalostný pohľad.
Zdroj: Dokument Nespoznaný

V dokumente je na speváka žalostný pohľad. 

Foto: Dokument Nespoznaný

Žalostný pohľad na Richarda Müllera: Sám sa už nevládze ani obliecť!

Pravda o Müllerovi vás posadí na zadok: Šokujúce priznania o depresii, drogách a ženách

Všetkých tak hneď zaujímalo, či film išiel do kín bez ich súhlasu. ,,Celé to išlo mimo mňa, ale toto napísal o situácii Juraj Kuchárek, Richardova pravá ruka: ,,Napriek mnohým snahám a žiadostiam o nový zostrih filmu, filmár Remo nebol ochotný zmierniť takmer nič zo svojho nechutne bulvárneho zamerania a vyrobenia ,trosky’ z človeka, čo sa mu, bohužiaľ, celkom podarilo. Jeho túžba po senzácii je silnejšia ako dohoda, slovo chlapa, čokoľvek. Zverejnenie a účelové zostrihanie ,najpútavejšieho’ temna za akúkoľvek cenu, lebo veď ,po tom ľudia túžia, ako neustále opakoval‘, odpovedala Vanda. Režisér má však na to celkom iný pohľad.

Richard vo filme nedokázal sám vyjsť ani na pódium.
Zdroj: Dokument Nespoznaný

Richard vo filme nedokázal sám vyjsť ani na pódium.
Foto: Dokument Nespoznaný

„Film šiel von až po dohode producentov s manažmentom Richarda Müllera. Spoločne sa dohodli na výslednej podobe snímky. Producenti splnili všetky pripomienky, ktoré im boli adresované. Z filmu sa vystrihla minúta. Preto je dnes v kinách producentská verzia filmu,“ vysvetlil nám Miro Remo.

„Film Richard i jeho manažment pred uvedením do kín videli. Dokonca viackrát. Richard so svojím tímom mali niekoľko pripomienok, konkrétne 3. Všetky tri sa na ich žiadosť zapracovali. Film schválili a odsúhlasili, že v tejto podobe môže ísť do kinodistribúcie,“ ozrejmil nám kreatívny producent Marek Kučera  s tým, že Richardov manažment im oznámil, že spevákovi sa film nepáči preto, lebo tam váži o 50 kíl viac.

Kreatívny producent Marek Kučera (vľavo) a režisér filmu Miro Remo majú na vec iný názor.
Zdroj: facebook

Kreatívny producent Marek Kučera (vľavo) a režisér filmu Miro Remo majú na vec iný názor.
Foto: facebook

Rišo mal teda vedieť, čo všetko bude vo filme použité. ,,Určite. Je pri plnom vedomí napriek svojej chorobe. Nemyslím si, že ho ,zhovaďujeme’. Treba si uvedomiť, že trpí duševnou chorobou. Ako inak má vyzerať? To je ako sťažovať sa, že starý človek nevyzerá ako mladý. Alebo o chorých ľuďoch nemôžeme robiť filmy? Má to byť tabu?“ povedal Remo v Denníku N.