Po čase mu prišiel list, v ktorom mu snúbenica oznámila, že sa na to už nemôže pozerať a je koniec. Po konci hry Rado a Kika prekvapivo ostali tvoriť zaľúbený pár a Popradčan tvrdil, že nikdy nebol šťastnejší. Na sociálnej sieti neustále pridávali romantické fotky, Rado sa fotil v mikinách, ktoré navrhla Kika, a ľudia im začali fandiť.

„Sme spolu. Držíme spolu aj po Farme. Určite to ide dobrým smerom,“ prezradila nám Kika počas decembrového finále. No ako sme sa najnovšie dozvedeli, Rado nevydržal ani pri Kike a jeho trápne slová o láske sa rozplynuli do vetra. Nielenže pred celým Slovenskom potrápil a ponížil snúbenicu Ivanu, najnovšie už aj Kika pocítila, čo znamená byť podvádzaná.

Radova exsnúbenica Ivana.
Radova exsnúbenica Ivana.
Zdroj: tv markíza

„Rado sa stretáva s inou. Kiku klame, neklape im to tak, ako predtým. Vymetá žúrky a jej tvrdí, že je doma. Päťminútová sláva mu poriadne stúpla do hlavy. Teraz sa hrá na hviezdu,“ dozvedeli sme sa zo zdroja. „Trápi ma to. dva týždne sme sa nevideli, ja som v Bratislave, on na východe. Obaja sme veľmi pracovne vyťažení. Je to medzi nami napäté, v piatok by mal prísť...“reagovala sklamaná Kika.

ZAĽÚBENÉ FOTKY KIKY A RADA NÁJDETE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: