,,Kollárova exmilenka bude robiť asistentku jeho poslancovi. Má zmluvu na 140-tisíc eur," informuje najnovšie portál aktuality.sk s tým, že Boris Kollár tvrdí, že Natália Tóthová s jeho hnutím spolupracuje už dlhšie, bola vraj veľmi šikovná a aktívna.

 

Natália Tóthová, niekdajšia milenka súčasného predsedu parlamentu Borisa Kollára, bude podľa verejne dostupných informácií pracovať ako asistentka poslanca za Sme rodina Jaroslavovi Karahutovi, a to za kráľovský plat 2949 eur mesačne. Na vlastného asistenta (jedného alebo viacerých) má totiž nárok každý poslanec. Zaujímavosťou je, že v roku 2014 nám práve podľa jeho slov šikovná a aktívna Natália šťavnato opísala jeho posteľné výkony...

Bývalá playmate Natália Tóthová v roku 2014 opísala, aký je Boris v posteli.
Bývalá playmate Natália Tóthová v roku 2014 opísala, aký je Boris v posteli.
Zdroj: archív

„S Borisom sme boli v Miami v zime 2013. Teraz sa už často nestretávame, ale sme kamaráti a mám ho veľmi rada, je to super človek,“ pochvaľovala si vtedy Natália, ktorá však bola spokojná nielen s jeho povahou, ale aj výkonmi v posteli.

„Áno, zblížili sme sa aj intímne.Boris bol v posteli dosť dobrý, je veľmi obdarený, ale centimetre neprezradím,“ zahmlievala tajnostkársky a jeho „praktiky“ si Natália pamätala do najmenších detailov. „Boris vie byť aj nežný, to podľa situácie a nálady, ale vie aj pritvrdiť. Boris miluje dotyky, keď ho niekto hladká po ruke, chrbte,nohe a napríklad aj pri večeri, na káve, doma pri televízii,“ prezradila vtedy playmate.

JEJ SÚKROMNÉ ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: