Barbora, ktorá sa má už o pár mesiacov stať Borisovou matkou číslo deväť a priviesť mu na svet desiate dieťa (pozn. red. s Andreou Heringhovou má až dve), zrejme nebude len náhodnou známosťou. „Stretávajú sa spolu už viac ako rok. Za ten čas stihli aj spoločnú dovolenku. Ona je do neho veľmi zamilovaná. Páčil sa jej už dlho, boli spolu v kontakte, no vyvrcholilo to pred rokom,“ dozvedeli sme sa z dobre informovaného zdroja z okolia podnikateľa, ktorý ďalej dodal, že hoci má Kollár tendenciu svoje ženy finančne dotovať, v prípade speváčky to neplatí.

Budúca mamička sa za Kollárovo dieťa hanbí: Tajila ho pred vlastnými rodičmi

„Nedáva jej žiadne peniaze. Rovnako nie je žiadnym tajomstvom, že ju poznajú už aj Borisove deti. Dokonca si veľmi dobre rozumejú,“ dozvedeli sme sa. Kamarátka niekdajšej superstaristky, ktorá by mala byť už v štvrtom mesiaci, nám zasa povedala, že si tehotenstvo mala naplánovať. „Rozprávala, že s ním chce mať dieťa. Pred kamarátkami to vôbec netajila,“ vyjadrila sa Barborina známa, ktorá si vôbec nedávala servítku pred ústa a podelila sa s nami aj o šteklivé správy, ktoré si mala dvojica vymieňať.

Kollár a Balúchová dieťa plánovali: Správy plné tvrdého sexu!

Kedysi chodila s hokejistom Dušanom Pašekom ml.
Foto: archív

„Boris jej písal skutočné pikantnosti na hranici s vulgárnosťou. Že má na ňu veľkú chuť. Ona hrala jeho hru a na takéto šteklivé slová reagovala podobne erotickými výrokmi. Čo ho nenechalo chladným a vypisoval jej, že po nej túži a ďalšie detaily sú už priam nevhodné,“ dozvedeli sme sa.

Zatiaľ sa ani jeden z nastávajúcich rodičov k tehotenstvu priamo nevyjadril a ani ho nepotvrdil. Otázne tak je, ako dlho to budú ešte skrývať. U Borisa by to nebolo nič zvláštne. Aj k dieťaťu s čokoládovou kráskou Paulou sa priznal až potom, ako bol malý Christian Alexander na svete a rovnako zatĺkal aj iných potomkov. Zdá sa, že Balúchová sa touto novinkou nepochválila ani doma. Jej otec nám povedal, že sa o tom dozvedel až z novín, ktoré si išiel vo štvrtok ráno kúpiť.