Už od kastingov bolo všetkým jasné, že Katka má pre Borkovca slabosť. Keď sa nakoniec dostal do finálovej desiatky, čoraz častejšie si začal pridávať na Instagram fotky so speváčkou, na ktorých sa tvária ako zaľúbenci. Niet sa potom čomu čudovať, že sa začalo šuškať, že mladučký Petr tvorí pár so staršou porotkyňou.

,,Ste zlatí!“ ,,Krásny párik!“ ,,Veľmi vám to spolu pasuje!“ ,,Teším sa, že ste sa dali dokopy!“ komentujú ľudia. No pri poslednom príspevku všetkým vyrazil dych. ,,Podpora, láska, dôvera, úcta, úprimnosť a všetky tie nádherné momenty s tebou! Som zamilovaný! Si úžasná! Tvoj úsmev ma vždy poteší! Si zmyslom môjho života!“ vylial si srdce Petr. A hoci sa k tomu doposiaľ Katka nevyjadrovala, konečne prelomila mlčanie.

Borkovec pravidelne zverejňuje zamilované fotky s Knechtovou.
Borkovec pravidelne zverejňuje zamilované fotky s Knechtovou.
Zdroj: Instagram P. B.

„My sme sa skamarátili, som naozaj jeho veľký fanúšik. Je pre mňa typ dizajnového hlasu. Ten sa mi na Petrovi vždy páčil a myslím si, že od začiatku mi na ňom nejakým spôsobom záležalo, pretože mal tam tie problémy, ktoré mal. Ako porotcovia sme videli, že má potenciál a potrebuje trošku nakopnúť. A keďže ja som bola v porote jediná žena, tak som sa toho ujala a vytvorili sme si naozaj pekný vzťah. Nevylučujem, že by sme v budúcnosti vyskúšali nejakú spoluprácu,“ prezradila speváčka.

No pri otázke, či je medzi nimi aj niečo viac, odpovedala rázne. „Beriem to všetko na báze kamarátstva. Myslím si, že ja nie som typ pre akéhokoľvek muža a už vôbec nie na svadbu. Hudba je proste celibát. On je zlatý, v kontakte sme aj po SuperStar. Uvidíme, ako sa to všetko vyvinie. Teraz mám veľa svojich aktivít,“ dodala.

VIAC FOTO V GALÉRII:

Prečítajte si ešte: