Stanka Pavolová sedela v bare, popíjala, bavila sa a keď bola v najlepšom „rauši“, schmatla sklenenú fľašu a rozbila ju o hlavu Marka z Banskej Bystrice, sediaceho pri bare. Tomu sa okamžite zaliala krvou celá tvár. Príbeh, ktorý je na základe podobného incidentu z moderátorkinej minulosti celkom uveriteľný, už niekoľko dní rieši celé Slovensko a aj polícia. Na základe vyšetrovania sa rozhodla patričné kroky podstúpiť aj moderátorkina domovská televízia.

Stanka Pavolová.
Stanka Pavolová.
Instagram S. P.

„Moderátorka Stanka Pavolová bude mať pauzu v relácii Top Star, kým neprebehne vyšetrovanie udalosti z uplynulej soboty a nebude jasný jeho výsledok,“ povedala hovorkyňa TV JOJ Lucia Kulihová. Po niekoľkých dňoch mlčania sa však viac svetla do celej kauzy rozhodla vniesť aj samotná Stanka. „Tvrdenia Marka z Banskej Bystrice o mojom fyzickom útoku na jeho osobu sú nepravdivé. Marek, mne dovtedy neznáma osoba, v danom čase pod vplyvom alkoholu, po tom, čo ma začal slovne obťažovať a nereagoval na môj odmietavý postoj voči jeho osobe, ma opakovane zasiahol hrdlom fľaše do čela a vlasovej časti hlavy, čím mi spôsobil viditeľné zranenia a tržnú ranu na čele, ktoré si následne vyžiadali lekárske ošetrenie,“ napísala nám moderátorka v SMS.

Bar v Bánskej Bystrci, kde sa incident stal.
Bar v Bánskej Bystrci, kde sa incident stal.
Facebook Piano Bar

Ako ďalej dodala, Marek si zranenie údajne spôsobil sám. „Keďže bol Marek pod vplyvom alkoholu, pri mojom bránení spadol na zem. Po agresívnom správaní Marka som chcela z baru odísť, v čom mi však fyzicky bránili. Podarilo sa mi však vymaniť,“ dodala. A hoci zranený mladík doposiaľ len zvažoval trestné oznámenie na Stanku, moderátorka ho stihla predbehnúť. „V súvislosti s uvedeným incidentom som ihneď podala trestné oznámenie a v súvislosti so spôsobenými zraneniami som momentálne PN,“ prezradila.

Marek zverejnil fotku svojho zranenia na sociálnej sieti.
Marek zverejnil fotku svojho zranenia na sociálnej sieti.
Facebook D.S.

Kde je skutočná pravda, zrejme ukáže až bližšie vyšetrovanie. Dajme sa prekvapiť.

Čítajte viac