Stanka Pavolová sedela v bare, popíjala, bavila sa a keď bola v najlepšom „rauši“, schmatla sklenenú fľašu a rozbila ju o hlavu Marka z Banskej Bystrice, sediaceho pri bare. Tomu sa okamžite zaliala krvou celá tvár. Príbeh, ktorý je na základe podobného incidentu z moderátorkinej minulosti celkom uveriteľný, už niekoľko dní rieši celé Slovensko a aj polícia. Na základe vyšetrovania sa rozhodla patričné kroky podstúpiť aj moderátorkina domovská televízia.

Stanka Pavolová.
Stanka Pavolová.
Zdroj: Instagram S. P.

„Moderátorka Stanka Pavolová bude mať pauzu v relácii Top Star, kým neprebehne vyšetrovanie udalosti z uplynulej soboty a nebude jasný jeho výsledok,“ povedala hovorkyňa TV JOJ Lucia Kulihová. Po niekoľkých dňoch mlčania sa však viac svetla do celej kauzy rozhodla vniesť aj samotná Stanka. „Tvrdenia Marka z Banskej Bystrice o mojom fyzickom útoku na jeho osobu sú nepravdivé. Marek, mne dovtedy neznáma osoba, v danom čase pod vplyvom alkoholu, po tom, čo ma začal slovne obťažovať a nereagoval na môj odmietavý postoj voči jeho osobe, ma opakovane zasiahol hrdlom fľaše do čela a vlasovej časti hlavy, čím mi spôsobil viditeľné zranenia a tržnú ranu na čele, ktoré si následne vyžiadali lekárske ošetrenie,“ napísala nám moderátorka v SMS.

Bar v Bánskej Bystrci, kde sa incident stal.
Bar v Bánskej Bystrci, kde sa incident stal.
Zdroj: Facebook Piano Bar

Ako ďalej dodala, Marek si zranenie údajne spôsobil sám. „Keďže bol Marek pod vplyvom alkoholu, pri mojom bránení spadol na zem. Po agresívnom správaní Marka som chcela z baru odísť, v čom mi však fyzicky bránili. Podarilo sa mi však vymaniť,“ dodala. A hoci zranený mladík doposiaľ len zvažoval trestné oznámenie na Stanku, moderátorka ho stihla predbehnúť. „V súvislosti s uvedeným incidentom som ihneď podala trestné oznámenie a v súvislosti so spôsobenými zraneniami som momentálne PN,“ prezradila.

Marek zverejnil fotku svojho zranenia na sociálnej sieti.
Marek zverejnil fotku svojho zranenia na sociálnej sieti.
Zdroj: Facebook D.S.

Kde je skutočná pravda, zrejme ukáže až bližšie vyšetrovanie. Dajme sa prekvapiť.

Čítajte viac