Na kastingu SuperStar sa objavila aj energická Aneta zo Senice, ktorá síce roky študovala hranie na klavíri, no ona túži byť radšej speváčkou. Keď predstúpila pred porotu, ihneď si ju získala svojím smiechom a krásou. Ben Cristovao sa jej však netypicky opýtal, čo najväčšie sa jej za posledné obdobie prihodilo.

,,Stalo sa to, že som si konečne začala plniť svoje sny. Začalo sa to tým, že som dokončila 6-ročné štúdium na konzervatóriu a zistila som, že spev je to, čo ma naozaj napĺňa, a druhý prípad bol asi rozchod s priateľom,“ priznala pred porotou. ,,Aké to s ním bolo vážne?“ opýtal sa jej Ben. ,,Vážne... Chcela som si ho zobrať, lebo som ho milovala,“ vyliala si srdce Aneta.

,,Ako to bolo ďaleko, keď si si ho chcela zobrať?“ prekvapene sa opýtal Habera a romantickú chvíľku vzápätí prerušila rehotajúca sa Knechtová. ,,Už to mali za sebou! Došlo k súloži, si sa chcel opýtať?“ vychrlila na Haberu, ktorý zostal z reakcie kolegyne takmer bez slov. ,,To kto tu sedí... Poďme radšej spievať,“ okomentoval to a rýchlo tak zahnal trápnu chvíľku, do ktorej Knechtová mladé dievča dostala...

Habera akt iba znázornil, no diplomaticky sa priamej otázke vyhol.
Habera akt iba znázornil, no diplomaticky sa priamej otázke vyhol.
Zdroj: TV Markíza

Prečítajte si tiež: