Na videu od anonyma má popradský podnikateľ Michal Šuliga tvrdiť, že Kiska vedel, že pozemky, ktoré kúpil, sú kradnuté. V miestnosti ho pozorne počúva šokovaný Reichel, ktorý tvrdí, že z neho spravili somára. Má to však jeden háčik. Celá nahrávka pôsobí ako vopred naplánovaná a z dvojice sa smeje celý internet. Oni však stále zaryto tvrdia, že o kamere, ktorá bola ukrytá na hrane biliardového stola, zaručene netušili.

Karin Majtánová
Zdroj: Emil Vaško

Dnes si možno už iba málokto pamätá, že práve Reichel je otcom prvorodeného dieťaťa moderátorky Karin Majtánovej, ktorá v roku 1993 ako 19-ročná vyhrala súťaž Miss. V tom istom roku sa zamilovala do tatranského bosa a v 20-ke predčasne porodila vážne chorú dcéru Karin. „Bola to láska na prvý pohľad. Taká, ktorá je len raz v živote a nebyť toho, že musel odísť zo Slovenska, myslím, že by sme sa nikdy nerozišli,“ vyjadrila sa Karin v minulosti pre Šarm o Milanovi Reichelovi, otcovi jej dcéry, ktorý bol za mrežami a ktorý vraj na ňu žiarlil, dokonca jej mal aj fyzicky ubližovať.

„My sme boli taký taliansky vzťah. Bola medzi nami neskutočná fyzická aj psychická príťažlivosť,“ netajila sa vtedy. Napriek tomu, že Milan bol láskou jej života, po 4 rokoch sa rozišli. Keď mala dcéra 4 roky, vydala sa za iného. Moderátorka chcela mať fungujúcu rodinu a zabudnúť na svojho ex. Neskôr sa jej narodil syn, no ani ten nezachránil jej vtedajší nefungujúci vzťah. Dnes je konečne šťastná po boku snúbenca Petra, s ktorým je už 6 rokov. V minulosti sa však vyjadrila, že s Reichelom si vie predstaviť kamarátsky vzťah. Opak je však pravdou.

Zaujímalo nás totiž, či video, v ktorom sa Reichel objavil, videla. „K tomu videu nemám ani čo povedať, nemám sa k tomu ako vyjadriť,“ reagovala s tým, že s ním absolútne nie je v kontakte. „Vôbec o ňom nič neviem, ani dcéra. Nie sme s ním v kontakte ani telefonicky, ani písomne, ani osobne, ani mailovo,“ pokračovala Karin. „Kaja má už 24 rokov. Do Bratislavy sme sa vrátili, keď mala 18 mesiacov, takže je to pre nás kapitola z minulosti,“ dodala.

Reichel (vpravo) sa na videu baví aj o Kiskovi.
Zdroj: archív

FOTO MAJTÁNOVEJ S REICHELOM PO NARODENÍ DCÉRKY V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: