Filip Jančík je na hudobnej scéne síce ešte pomerne krátko, no za sebou má už úspešné vystúpenia v zahraničí. Stihol vystúpiť aj na špeciálnych olympijských hrách v Los Angeles, kde si zahral dokonca po boku speváčky Avril Lavigne. Huslista sa dokonca minulý rok objavil aj na koncerte Karla Gotta a práve o tejto českej legende sa rozrozprával v šou u Adely. A hostia sa nestačili čudovať...

„Videl som bilbord Karel Gott - veľký koncert na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Povedal som si, že tam by som chcel hrať. Klopal som na dvere, vyhodili ma a povedali mi, že to nie je možné,“začal svoje rozprávanie huslista. „No a jeden krásny deň som hral v Starej Lomnici a Karel Gott tam tiež účinkoval a videl, ako hrám. Dospieval, stretli sme sa v zákulisí, porozprávali sme sa, urobili peknú fotku, rozlúčili sa. Zrazu o dva týždne mi zvoní mobil, české číslo. Pozerám, že hm, české číslo? Zdvihol som a hovorím: „Prosím?“ „Tady Karel Gott,“ odznelo. A ja hneď, že Európska únia, GDPR, hovorím, že odkiaľ máte moje číslo?“chválil sa neuveriteľnou historkou Filip a  aj samotná Vinczeová vybuchla od smiechu a s ňou celá sála.

Filip Jančík
Filip Jančík
Zdroj: rtvs

„Nevedel som, čo sa chce spýtať,“ pokračoval Jančík, ktorý všetkých odrovnal tým, že hviezdneho Káju nechal v telefóne poriadne vydusiť. „Filip, prijali by ste pozvanie byť hosťom na mojom koncerte v Bratislave?“ opýtal sa ho Gott a Filip sa začal chvastať Adele ďalej: ,,Ja som dal, že dve sekundy ticho, aby tam bola taká neistota a povedal som mu, že viete čo, pozriem sa do kalendára, či vôbec mám voľno a že ak nie, či to viem zrušiť,“vyhlásil sebavedome Jančík.

„Počkal. Tváril som sa, že pozerám kalendár, nebolo to však veľmi dlho. Nechcel som mu míňať kredit,“gradoval historku suverénny huslista. „No a potom mu hovorím, že pán Gott, bola by to úžasná pocta",a ukázal na ich spoločný záber, ktorým sa pochválil v tom čase aj na Instagrame.

Táto úžasná historka znie síce zaujímavo a, mimochodom, 16. júna sa ňou chválil aj na vystúpení na Bratislavskom hrade. Podľa našich informácií to bolo však úplne inak. To, že si huslista telefonát s Karlom Gottom vymyslel, potvrdila aj Silvia Nemčovičová z agentúry Silvi Production, ktorá maestrovi organizovala posledný veľký koncert na bratislavských Pasienkoch.

„Pokiaľ viem, pán Jančík sa snažil dostať ku Karlovi Gottovi a poslal mu svoju videonahrávku. V tom čase mal pán Gott na koncerte viacero hostí, tak sa rozhodol, že dá šancu aj jemu.“ Podľa našich informácií historky, ktorými mladý nadaný spevák kŕmi publikum, nepríjemne prekvapili ľudí okolo najznámejšieho českého umelca a v šoku zrejme bude aj samotný Gott.

ADELIN VÝBUCH SMIECHU Z JANČÍKA NÁJDETE V GALÉRII >>