Musela sa totiž narýchlo zariadiť inak, no urobila to ochotne, keďže podujatie si nevie vynachváliť. „Na akcii som pravidelným hosťom, podporujem túto nadáciu, lebo to ide na choré deti,“ povedala Kamila, ktorá sa okrem predaja srdiečok zapojila aj do historickej jazdy. A práve posádka v aute ju trochu potrápila.

Záhorská Bystrica plná krásnych veteránov a známych osobností: Rallye Krištáľové krídlo s Matadorom bojuje za Sašku s rázštepom chrbtice

„Ešte neviem, s kým budem. Mala som byť s pánom Tóthom, olympijským víťazom, ale vraj ochorel, tak mi je to veľmi ľúto. Niekde sa ,prifarím’,“ zavtipkovala pred štartom herečka, ktorá si napokon našla miesto vedľa kolegu Vladimíra Kobielskeho.

Magálová otvorene o svojom súkromí: Novému vzťahu sa nebránim!

Autorka Mária Vaškovičová (v strede).
Zdroj: Matej Kalina

Autorka Mária Vaškovičová (v strede).

Foto: Matej Kalina

S podujatím bola spokojná aj Mária Vaškovičová. „Celý tento projekt je spojenie krásy, histórie, charity. Krištáľové krídlo okrem toho, že oceňuje osobnosti Slovenska, zároveň pomáha tým, ktorí nemali toľko šťastia,“ povedala producentka a autorka, ktorá dodala, že peniaze poputujú na pomoc ľuďom so zdravotnými problémami.

Kamila Magálová musela improvizovať.
Zdroj: Matej Kalina

Kamila Magálová musela improvizovať.

Foto: Matej Kalina