Petra Vajdová patrí knašim najlepším herečkám, ktoré doteraz nemali na konte žiadny škandál. A aj práve preto všetkých zaskočila správa, že si pred pár týždňami pod vplyvom alkoholu sadla za volant.

Petra Vajdová sadla za volant pod vplyvom alkoholu.
Petra Vajdová sadla za volant pod vplyvom alkoholu.
Zdroj: Archív

Niekoľko dní po incidente svoj čin oľutovala a verejne sa ospravedlnila nielen rodine, kolegom, ale aj verejnosti. A hoci si mnohí mysleli, že po tomto veľkom škandále zo šou Let's Dance odstúpi, stal sa pravý opak. Herečka do šou nastúpila. ,,Pred pár dňami som sa dopustila veľkej chyby. Šoférovala som auto pod vplyvom alkoholu. Bola to skratová situácia, ktorú veľmi silno a úprimne ľutujem. Moje konanie bolo nezodpovedné a mohla som ohroziť okrem seba aj iných. Chcem sa všetkým ospravedlniť za moje konanie, divákom či už v televízii alebo divadle, mojim kolegom a v neposlednom rade mojim blízkym. Je mi to celé veľmi ľúto, prijímam zodpovednosť v plnej miere so všetkými následkami. Som v kontakte s kompetentnými orgánmi a k tejto situácii sa už viac v nadchádzajúcich dňoch verejne vyjadrovať nebudem. Chcem vás poprosiť o poskytnutie súkromia mne a mojim blízkym. Svoj skutok úprimne ľutujem a budem ľutovať celý život. Nemyslím si však, že ľudí zaujíma dôvod môjho konania. Nech by bol akýkoľvek, nezľahčí to moju situáciu a neospravedlní môj skutok. Ľudia majú svojich problémov dosť a každý čelí tomu čo mu príde do cesty," znelo Vajdovej vyjadrenie a ospravedlnila sa dokonca aj v živom vysielaní.

Perta Vajdová a Fabio Bellucci.
Perta Vajdová a Fabio Bellucci.
Zdroj: Tv Markíza

A keďže v treťom filmovom kole ju prišiel podporiť aj jej strýko herec Jozef Vajda, zaujímalo nás, ako celkovo Petrinu situáciu vníma."Pravidelne ju sledujem, čo sa týka tanca, aj som jej poslal SMS-ky. Viem, čo to je, lebo sám som to zažil. Ja som sa síce dostal až do semifinále, aj keď som tancovať nevedel. Získal som sympatie ľudí, lebo chceli vidieť takéto poleno ešte tancovať. Som rád, že to celé teraz zachraňuje Petra, ktorá vie tancovať. Verím, že sa môže dostať ďaleko, no záleží to aj od divákov. Určite na to má," prezradil herec, ktorý tak dal jasne najavo, že na ňu nedá dopustiť ani po veľkom škandále, ktorý spôsobila.

Manželia Vajdovci prišli Petru podporiť na prenos.
Manželia Vajdovci prišli Petru podporiť na prenos.
Zdroj: Matej Jankovič