Jojka chystá ďalší nový seriál s názvom Vlci. A v týchto dňoch sa už začalo s natáčaním v krásnom prostredí kaštieľa v Malých Vozokanoch. V hlavných úlohách mladej dvojice sa objavia dva herecké talenty Daniel Žulčák (v minulosti hral v Paneláku alebo v Divokých koňoch) a Natália Germániová (Doktorka Ema, Divoké kone, Panelák...). Okrem nich si tam hlavnú zápornú postavu zahrá Ivan Krúpa, košický herec, ktorý je známy skôr z filmových postáv. Hral aj v HBO seriáli Pustatina. V deji sa objaví aj herečka Ľudmila Swanová, ktorú si diváci hlavne pamätajú z Búrlivého vína.

Zaujímavé je, že do rúk to vzal Matúš Libovič, ktorý predtým režíroval Búrlivé víno, takže na seriáli sa stretla kompletná zostava Danica Hričová, Palo Polner a Matúš Libovič. Práve v tejto zostave štartoval úspešný vinársky seriál na Markíze. Nuž, uvidíme, či na Slovensku táto novinka vyvolá rovnaký ošiaľ ako kedysi Búrlivé víno. Seriál štartuje na jar budúceho roka.

O čom vlastne seriál bude?

Seriál VLCI porozpráva divákom príbeh plný napätia a vášne, ktorý je voľne inšpirovaný skutočnými politickými vraždami z 90. rokov 20. storočia. Sudca Hirsch sa ako kandidát na predsedu najvyššieho súdu teší obľube verejnosti, pre ktorú je synonymom spravodlivosti. Nik ale netuší, že si stráži kruté tajomstvo - pred 20 rokmi nespravodlivo odsúdil priateľa, ktorý vo väzení spáchal samovraždu. Keď Hirsch získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom, zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, ktorý je synom Hirschovej obete. Hirsch robí všetko pre to, aby sa mladý muž nikdy nedozvedel, za akých okolností jeho otca odsúdil. Jeho manipulácie však skomplikuje láska. Jeho dcéra, právnička Alica sa s Andrejom, ochrancom lesa stretne a kým on získa stopu, vďaka ktorej by mohol očistiť svojho otca, zamilujú sa do seba.

Čítajte viac