Eva Černá patrila k skupine reportérov, ktorí v deväťdesiatych rokoch rozbiehali spravodajstvo v komerčnej Markíze. Po neúspešnom manželstve, v ktorom sa narodila dcéra Dominika, však na mužov nadlho zanevrela. Až jej raz astrologička predpovedala, že do dvoch rokov príde ten pravý. A tak sa aj stalo. Dva dni pred vypršaním termínu stretla na krste hudobnej skupiny Rasťa. Sympatického výtvarníka s nadšením prijala aj jej dcéra Dominika. A tak so svadbou zamilovaná dvojica veľmi neotáľala. Vystrojili si ju po šiestich mesiacoch „randenia“.

Eva Černá prehovorila o krachu jej manželstva.
Eva Černá prehovorila o krachu jej manželstva.
archív e.č.

Neskôr si adoptovali dcéru Lindu a spolu sa presťahovali do domu v Lamači. Ten je súčasťou viacgeneračného komplexu, v ktorom žije Balážova mama aj jeho dvaja bratia s rodinami. Novomanželia svoju časť zrekonštruovali. Po spoločných 16 rokoch sa však u nich začalo minulý rok hovoriť o kríze. A hoci to ešte v decembri blondínka nepotvrdila a na otázky týkajúce sa rozvodu reagovala podráždene, dnes je už jasné, že jej manželstvo bolo skutočne v troskách.

Dve dcéry: Staršiu Dominiku má blondínka z prvého manželstva. Menšiu Lindu si s Rasťom adoptovali.
Dve dcéry: Staršiu Dominiku má blondínka z prvého manželstva. Menšiu Lindu si s Rasťom adoptovali.
Archív

Ako sme sa totiž dozvedeli, Černá a jej manžel majú už po rozvode. ,,V istom momente sme zistili, že to, čo žijeme, sa volá priateľstvo, a tak sme stavu priateľstva prispôsobili aj náš život. Som hlboko vďačná za všetky skúsenosti, zážitky, rada, že sme dali domov dieťaťu a spoločne ho viedli cestou pred prah dospelosti. Bývame pod jednou strechou a verím, že si náš priateľský stav budeme pestovať v úcte,“ reagovala už slobodná Eva Černá, ktorá má však s exmanželom očividne korektný vzťah napriek krachu ich manželstva.

FOTKY ZMENENEJ ČERNEJ U NÁS V GALÉRII