Niet pochýb o tom, že Rytmus a Jasmina momentálne patria k najzamilovanejšiemu páru v našom šoubiznise. Svoju lásku už netaja, naopak, najradšej by ju obaja vykričali do celého sveta. Svedčia o tom aj ich zamilované fotografie na sociálnych sieťach, ktorými veru nešetria, a denne nimi zahŕňajú svojich fanúšikov.

Len nedávno si však Rytmus vyslúžil obrovskú kritiku za to, že k fotke s Jasminou napísal slová, ktorými totálne ponížil svoju ex Daru Rolins, s ktorou tvoril pár dlhých sedem rokov. Možno práve z toho dôvodu Jasmina doteraz odmietala rozhovory týkajúce sa jej vzťahu s raperom a jej postoja k Dare.

Dara bola s raperom sedem rokov.
Dara bola s raperom sedem rokov.
profimedia

Prešiel však nejaký čas a Alagič sa konečne k všetkému vyjadrila. K Rolins a aj k tomu, prečo je z rapera taká hotová „S Patrikom sme úplne rovnakí a veľmi sa z toho teším. Našla som človeka s rovnakou „poruchou“ a som veľmi šťastná, pretože mi konečne niekto rozumie. Patrik si ma získal tým, že je to veľký srdciar. Je úžasný celý, aký je. Máme rovnaký temperament. On keď miluje, tak miluje naplno,“povedala nám s úsmevom na tvári zaľúbená Alagič, ktorá prelomila mlčanie aj vzhľadom na ex svojej lásky.

„Dara je takou ikonou, že ju má každý v hlave. Považovala som ju vždy za veľmi inšpiratívnu, milú a rozumnú ženu. Presne to sa mi aj potvrdilo, keď som ju stretla na jednej akcii a tam sme sa zoznámili. Bola som úplne hotová z energie, ktorú vyžaruje. Ona jednoducho nič nehrá. Keď sme sa zoznámili, ešte som nebola s Patrikom, ale som presvedčená o tom, že keby som ju stretla aj dnes, nemala by som s tým absolútne žiaden problém. Nemyslím si, že by sme sa teraz mali obchádzať. Nie je totiž dôvod,“ povedala otvorene.

Jasmina a Rytmus zverejňujú pravidelne zamilované fotky.
Jasmina a Rytmus zverejňujú pravidelne zamilované fotky.
Instagram

Keďže Patrik s Darou oficiálne ohlásili rozchod len koncom mája, mnohí sa môžu domnievať, že je dvojica ešte stále v kontakte. Toto však Jasmina absolútne nerieši. „Neviem, či sú ešte v kontakte a ani sa o to nezaujímam. Podľa Patrikových slov viem, že sa rozišli v dobrom a držia si spoločne palce do budúcnosti. To sa mi páči a myslím si, že tak to aj má byť a tak je to správne,“dodala. Jej slová zrejme speváčku prekvapia.

ZAMILOVANÉ FOTKY RYTMUSA A JASMINY V GALÉRII

Prečítajte si tiež:

Sú podľa vás slová Jasminy úprimné? Napíšte nám do diskusie!