V rodine Malachovských je dnes veľký deň. Dcéra moderátorky Ivety bude oddnes pod čepcom. Jej vyvoleným sa stane profesionálny volejbalový hráč, ktorý pôsobí v národnom nemeckom tíme. Párik si povie áno o pol piatej popoludní v priestoroch Primaciálneho paláca. Odtiaľ sa následne manželia Kocianovci spolu s rodinou, priateľmi a ostatnými hosťami presunú na nábrežie Dunaja z petržalskej strany do luxusnej reštaurácie Ľuba Romana.

Tá má krásnu záhradu a sedenie vonku, odkiaľ je nádherný výhľad na Staré Mesto i Hrad. A práve toto bolo aj dôvodom, prečo sa Malachovská rozhodla pre toto lukratívne miesto pre jej veľký deň, kde sa napr. v roku 2011 ženil aj spevák Thomas Puskailer.

Kristína Malachovská si berie za muža nemeckého volejbalistu.
Kristína Malachovská si berie za muža nemeckého volejbalistu.
Zdroj: Instagram K. M.

„Vybrali si tento priestor preto, lebo chcú sa brať tak, aby videli na Bratislavský hrad aj iné časti mesta. Iveta (Malachovská, pozn. red.) povedala, že to je najkrajšie prostredie s najkrajším výhľadom a to chcela svojej dcére venovať. Toto bola ich hlavná požiadavka. Druhá bola to, že sme sa dohodli s Ivetou, že najväčší dar pre ňu bude to, že bude šťastná. My teraz budeme dávať pozor, aby bola šťastná, a keď náhodou nebude, tak ich znovu zavoláme a tam ich presvedčíme, že musia byť naozaj šťastní,“ prezradil nám majiteľ reštaurácie Roman.

Tá ponúka luxusné priestory a cena za svadobné menu na osobu sa tu pohybuje okolo 40 eur. Pri počte napr. 100 hostí to vychádza na 4 000 eur, iba čo sa týka jedla. „Menu si vybrali z tých, ktoré máme v ponuke, ale do toho sa ja už nestarám, to je dohoda medzi kuchyňou a vedúcim a medzi nimi, čo si presne vybrali,“dodal herec.

FOTO LUXUSNEJ REŠTAURÁCIE NÁJDETE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: