Ivanna Bagová (18) na vlastnej koži skúsila chuť popularity. Po tom, ako vyhrala Hlas Česko Slovenska dávala desiatky rozhovorov, ochotne pózovala a užívala si víťazstvo. Zaujímalo nás preto, ako sa jej zatiaľ páči šoubiznis.

„Samozrejme sú pozitívne aj negatívne stránky šoubiznisu. Napríklad napíšu o vás niečo zlé, alebo klamstvo. Najskôr ma to bralo, keď napísali o mne ten článok s alkoholom, to vôbec nebola pravda. Ale potom som sa na to začala pozerať inými očami. Poviem si no a čo, tak sa zasmejem a v pohode...," opisuje svoje prvé skúsenosti so slávou. Veľmi dobre vie, že úspech sa neodpúšťa a okrem rád o spievaní ju kouč Michal David v tomto smere poučil aj do života. „Michal David mi povedal, že čím viac budeš úspešnejšia, tým viac neprajníkov budeš mať a mal pravdu. Takže sa riadim podľa jeho rád."

Hoci pre Ivanu je na prvom mieste hudba, myslí aj na zadné dvierka. „Moje srdce dýcha len hudbou. Ale zadné kolieska vždy musíme mať, tak možno by som išla študovať nejakú právnickú školu, tak neviem...," priznáva. Čo plánuje urobiť s peniazmi a čo pre ňu znamená hudba? Pozrite si naše video.

 


Ivannin nový imidž.
Foto: Ján Zemiar

Všetky fotografie Ivanny Bagovej nájdete v najnovšom čísle Šarmu.