Líder kapely IMT Smile Ivan Tásler a Anička Onderková pôsobili roky ako šťastný a harmonický manželský pár. V súkromí však ich vzťah nebol ani zďaleka ideálny. Ruka v ruke sa ešte v júni 2019 objavili na svadbe Jána Ďurovčíka, no krátko nato prišlo obrovské prekvapenie. Táslera sme nafotili v objatí s krásnou brunetkou Denisou, s ktorou si padli do oka práve na Ďurovčíkovej „veselke“. A veci odrazu nabrali rýchly spád. Po 7 rokoch s manželkou Aničkou odrazu ohlásili, že sa rozvádzajú.

Z Ivana a jeho lásky Denisy sa čoskoro stanú rodičia.
Z Ivana a jeho lásky Denisy sa čoskoro stanú rodičia.
Zdroj: Instagram D.V.


Z Ivana sa tak stal slobodný muž a jeho láske s Denisou už vôbec nič nebránilo. Dvojica sa čoraz častejšie začala chváliť spoločnými zaľúbenými fotkami na sociálnej sieti, verejne si vyznávala city a začali už aj spolu bývať. Spevák je do sexi brunetky po uši zamilovaný a aj na nej vidno, že stretla muža svojho života. A kým Ivan a jeho exmanželka Anička sa ani po dlhých siedmich rokoch nedočkali spoločného bábätka, podľa našich najnovších informácií jeho vzťah s Denisou je už po krátkom roku v úplne inom leveli.
,,Denisa čaká s Ivanom dieťatko a v týchto dňoch je na začiatku tehotenstva. Obaja sú nesmierne šťastní a ich prvého bábätka sa už nevedia dočkať,“ prezradil nám náš dobre informovaný zdroj. ,,Nie, nie som tehotná," reagovala nám však Denisa. Či teda skutočne pod srdcom nosí ich prvé bábútko, ukáže najbližší čas. Je teda viac ako možné, že dvojici už čoskoro zazvonia aj svadobné zvony.

NAJNOVŠIA FOTKA DENISY A IVANA V GALÉRII

Prečítajte si tiež: