Každý, kto pravidelne sleduje odovzdávanie cien OTO, vie, že ostatné dva roky boli veľmi zaujímavé a do istej miery bizarné. Predovšetkým, čo sa týka kategórie Herec. V tej totiž dvakrát po sebe zvíťazil Michal Hudák. Už po prvom jeho víťazstve si doňho vtipne neváhal kopnúť kolega z jojkárskeho Inkognita Maroš Kramár.

„Drahí moji kolegovia, všetci dobre vieme, že pri odovzdávaní sošky OTO v kategórii Herec v minulom roku došlo k významnému faux pas,“ povedal Maroš v dokrútke počas minuloročného galavečera. Na to sa nahlas ozval Hudák, že sošku získal on. Kramár okamžite kontroval: „Veď práve. A za čo si dostal sošku? Povedz nám, v čom si ty v tom roku hral?“pýtal sa nechápavo blondiak.

Režisér Jeffo Minařík oznámil viaceré zmeny, ktoré galavečer OTO čakajú.
Režisér Jeffo Minařík oznámil viaceré zmeny, ktoré galavečer OTO čakajú.
Zdroj: Emil Vaško

Jeho pohoršenie však nepomohlo, Hudák si krátko po týchto slovách prevzal sošku pre najlepšieho herca aj druhýkrát. Hoci sa hovorí „do tretice všetko dobré“, v prípade ikony Inkognita to neplatí. Po dvoch víťazstvách prišla studená sprcha. Michalovo meno totiž medzi TOP 7 hercami tento rok nefiguruje a hlasovať je zaňho možné len v kategórii zabávač.

Po tejto nečakanej facke len málokto predpokladal, že by aj tohtoročný galavečer mohol patriť Hudákovi. Opak je však pravdou. Ako sa ukázalo, na poste moderátora podujatia nevystrieda ostrieľaného Mateja Sajfu Cifru niekto iný. „Galavečer bude moderovať Michal Hudák. Nič viac k tomu nepoviem. Bude to večer prekvapení,“ prezradil nám podráždeným hlasom režisér galavečera Jeffo Minařík. Aké ďalšie prekvapenie príde, zrejme uvidíme až 13. apríla na obrazovkách RTVS. V kuloároch sa dokonca šepká, že by sa na pódiu spoločne s Hudákom mal predsa len objaviť aj Sajfa.

JEDINEČNÉ ZÁBERY Z MINULOROČNÉHO ODOVZDÁVANIA CIEN OTO NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: