Moderátorka Jana Hospodárová sa zhruba pred šiestimi rokmi rozišla s argentínskym priateľom Pablom Leonom. Odvtedy sa po jej boku neobjavoval žiadny nový muž. Začiatkom mája 2021 ju však médiá pristihli na romantickej prechádzke s urasteným brunetom, s ktorým sa držala za ruku. Jeho identitu si však nechávala pre seba. Počas reportáže S Tribulom po horách však v septembri 2021 všetkých prekvapila.

Moderátorka Športu Jana Hospodárová stavila na červené šaty. V ten večer jej to veľmi pristalo.
Zdroj: Martin Domok

Namiesto turistiky sa s Tribulom vybrala zajazdiť si na koňoch a spoločnosť im robil aj Jankin nový priateľ Ľuboš. "Momentálne zažívam veľmi krásne obdobie. Po niekoľkých rokoch nie som sama. Za posledných niekoľko mesiacov sa mi život obrátil k lepšiemu. Som veľmi rada, že som stretla takéhoto človeka. A som šťastná. Za to mu ďakujem," prezradila vtedy Hospodárová. Janka vtedy celú reportáž žiarila a usmievala sa. Bolo na nej vidieť, že je šťastná. A to jej trvá dodnes.

FOTKY HOSPODÁROVEJ PARTNERA V GALÉRII >>

Párik si spolu prišiel vychutnať prvý finálový priamy prenos obľúbenej šou Let's Dance. Jej partner Ľuboš sa však počas prenosu musel popasovať s problémami. Tomu sa totiž počas večera roztrhli gumičky na respirátori, ktoré boli povinné v hľadisku. On sa však geniálne vynašiel. Obviazal si ich okolo hlavy. Dvojici to mimochodom v ten večer mimoriadne pristalo. Markizácka šporťáčka žiari na všetky strany. 

Anketa
Pristane to Janke s partnerom podľa vás?

Prečítajte si tiež: