Ochorieť nemusí len ľudské telo, ale aj jeho duša. Keď sa to stane, treba vyhľadať odbornú pomoc a je jedno, či vás pozná celé Slovensko, alebo nie. Populárny herec Ján Kroner, známy ako prešpekulovaný barman Miňo Demovič z Profesionálov, sa v minulosti tiež vyradil z „bežného života“.

Kroner strávil takmer rok na psychiatrickej klinike v Pezinku, kde sa liečil z ťažkých depresií. Po návrate mu JOJ-ka v roku 2013 dokonca ponúkala prácu, no herec ani po liečení nedokázal znova hrať. Okrem toho prišiel aj o manželku Lenku Košickú, ktorá sa s ním rozviedla. S alkoholom bojoval aj exmanžel Nory Mojsejovej Braňo.

Kroner strávil takmer rok na psychiatrickej klinike v Pezinku, kde sa liečil z ťažkých depresií.
Kroner strávil takmer rok na psychiatrickej klinike v Pezinku, kde sa liečil z ťažkých depresií.
Július Dubravay

V rukách lekárov skončil viackrát. V októbri 2015 sa na psychiatrii dlho neohrial a vrátil sa domov. No keďže sa mu psychický stav zhoršil, sám usúdil, že sa na liečenie vráti a na konci novembra sa na klinike sám prihlásil. Známy je aj jeho exces z apartmánu v Tatrách v roku 2010, kde mal potúžený alkohol vystrájať s prostitútkami.

Žiadne neviniatko nebol ani spevák Robo Mikla, ktorý sa rád pozrel na dno pohárika ešte počas SuperStar v roku 2004. Mikla neskôr skončil v priebehu pol roka dvakrát na liečení. „Kombinoval alkohol s tabletkami a drogami,“ prezradil na neho vtedy zdroj z jeho okolia.