Kamila Magálová má s exmanželom Slavomírom Magálom dve deti. Dcéru Danielu a syna Martina. V roku 2012 však práve jej manžel podal žiadosť o rozvod. Kamila len nedávno bez okolkov priznala, ako ju v tom čase jej ex ponížil a celý krach vzťahu zhodil na ňu. „Keď som sa rozvádzala, trvalo to celé také 4 roky, tak som dostala ľadvinový záchvat a išla som do nemocnice. Ľudia hovoria, že ľadviny sú vzťahy. Nikdy predtým som s tým nemala problémy,“ zaspomínala si v Českej televízii herečka, ktorá napokon upadla na tri dni do kómy.

Kamila Magálová.
Zdroj: profimedia

„On to hodil na mňa, že s nejakým kolegom som sedela v aute. Rozlúčili sme sa, dali sme si pusu. Povedal, že ja som toho príčinou. Pritom dva roky predtým mal on známosť,“ prezradila vtedy pred kamerami. V relácii sa však priznala aj k najväčšej potupe svojho života. Keď sa ho spýtala na milenku, prišla šokujúca odpoveď. „On povedal – áno, je to tak. Mám. Je to veľmi milé dievča. Dokonca má podobný humor ako ty, Kamilka. Zasmiala som sa. To bolo posledné, čo som od neho chcela počuť. Bola to podpásovka. Podobný humor… no tak nech si ho užíva,“ dodala.
Magál sa po rozvode so svojou milenkou oženil a s druhou manželkou Danou má už ďalšie dve deti. No ako sa nám najnovšie podarilo zistiť, aj manželstvo herečkinho syna Martina je v troskách. Prvýkrát sa o tom začalo šuškať vo februári 2019. Vtedy sa po divadelných šatniach šírili reči, že po tom, ako sa Kamila musela vyrovnať so smrťou kamaráta Mariána Geišberga († 64), prichádza ďalšia rana, a to synov rozvod. Jej nevesta Zuzana to vtedy poprela a podľa príspevkov na sociálnej sieti si s rodinkou užívala prázdniny na horách.

Herečka Kamila Magálová so synom Martinom.
Zdroj: BMW

Podľa najnovších informácií to však dvojica medzi sebou neurovnala a žiadosť o rozvod je už podaná. „Magálovej syn Martin sa rozvádza so svojou manželkou Zuzanou Magálovou. Už dávnejšie podal žiadosť o rozvod. Manželia už spolu nejaký čas nebývajú a žijú oddelene. Snažia sa však, aby ich rodinná situácia čo najmenej ovplyvnila ich dve deti,“ dozvedeli sme sa zo zdroja. „Prepáčte, ale k tejto téme sa vyjadrovať nebudem,“ reagovala Zuzana, ktorá tak túto informáciu nevyvrátila.

 

RODINNÚ FOTKU MAGÁLOVCOV NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: