Časy, keď visel plagát Mickeyho Rourka takmer v každej izbe mladých dievčat a ženy odpadávali z jeho pohľadu, sú už dávno fuč. Drogová závislosť a boxerský ring dal hercovi pekne zabrať. Jeho tvár zostarla a vlasy sa mu výrazne preriedili. Preto sa rozhodol pre vylepšenie plastickými operáciami. Tie ale dopadli otrasne. Mickey Rourke bol v 80. rokoch pomerne úspešným hercom a stal sa idolom dievčenských sŕdc.

Filmového fešáka, ktorý na plátne zviedol krásnu Kim Basinger, by ste dnes už len sotva spoznali.  Mickey totiž kedysi podľahol čaru plastickej chirurgie, no nepodarené zákroky z neho krásavca rozhodne neurobili, práve naopak.
Filmového fešáka, ktorý na plátne zviedol krásnu Kim Basinger, by ste dnes už len sotva spoznali. Mickey totiž kedysi podľahol čaru plastickej chirurgie, no nepodarené zákroky z neho krásavca rozhodne neurobili, práve naopak.
Zdroj: profimedia

V 90. rokoch však prišiel pád. Mickey si zahral v niekoľkých zlých filmoch a dokonca bol nominovaný na Malinu, cenu za najhorší film. Preto sa rozhodol, že skúsi box. To mu však tiež dlho nevydržalo. Po troch rokoch s boxerskou kariérou skončil. Dvojitá prehra ho odrovnala
a útechu hľadal v alkohole, drogách a plastických operáciách. Dnes by ste ho už takmer ani nespoznali. Keďže Mickey nemal žiadne deti, upriamil sa na svojich psov a posledné dva roky mu robí spoločnosť ruská modelka Anastassija Makarenko (34).

FOTKY, AKO SA MICKEY MENIL, NÁJDETE V GALÉRII: