Helena Krajčiová sa pred štyrmi rokmi, vo februári 2014, stala prvýkrát mamou, keď porodila vytúžené bábätko. Priviedla ho na svet na klinike v rakúskom Hainburgu. Spolu so svojím partnerom, hudobníkom Martinom Hasákom, si tak vtedy konečne splnila sen o kompletnej rodinke. Teraz sa jej znova rozrastie. Ako sme sa dozvedeli z dobre informovaného zdroja z okolia herečky, ryšavka čaká druhé dieťa a podľa našich informácií by mala byť približne už v piatom mesiaci. Jej postava sa totiž už začína čoraz viac zaguľacovať. A hoci sa Krajčiová z druhého tehotenstva veľmi teší, televízia je ako na ihlách.

Herečka a speváčka Helena Krajčiová.
Herečka a speváčka Helena Krajčiová.
Zdroj: TV Markíza

„Helena aktuálne pracuje na viacerých nových projektoch, z ktorých jeden je aj pripravovaný seriál televízie JOJ. Práve tvorcom tejto novinky, ktorá ešte nemá názov, veľmi zavarila. Tí totiž s jej tehotenstvom absolútne nerátali a teraz nevedia, ako pokračovať,“ prezradil nám náš zdroj. Niečo podobné sa jej stalo už aj v minulosti. Keď bola herečka prvýkrát tehotná, prišla pár mesiacov pred pôrodom o lukratívny kšeft v Markíze. V Záhorskej totiž na jeseň 2013 jej postavu Dorotky v Búrlivom víne vyradili z deja, čoho sa okamžite chytila JOJ-ka. Využila príležitosť a Krajčiovú obsadila do obnoveného sitkomu Profesionáli, kde vtedy hrala tehotnú Skajku. Stalo sa tak iba dva mesiace pred pôrodom. Televízii na Kolibe na rozdiel od Markízy teda vôbec neprekážalo, že sa herečka zaguľatila.

Po pôrode ju Markíza vrátila do deja Búrlivého, kde sa objavila s dvojičkami. Tentoraz je však situácia iná a Krajčiová tak narobila vrásky na čele celému jojkárskemu štábu. V novinke s tehotnou postavou totiž vôbec nepočítali...

Mohlo by vás zaujímať: