Bolo to falošné jak divá sviňa či ty si hluchá ako poleno. Aj takýmito hláškami Habera v minulosti častoval súťažiacich speváckej súťaže, pre ktoré si vyslúžil prezývku kat SuperStar. A zdá sa, že v tejto sérii, ktorá sa na obrazovkách Markízy objaví už čoskoro, to nebude inak.

Habera za ten čas totiž vôbec nezmäkol. Práve naopak. Tvrdé slová už stihol adresovať dokonca aj Pycovi. „Vieš čo? Zmizni!“ zvreskol spevák na moderátora. Našťastie nešlo o žiadnu slovnú potýčku, ale o nové upútavky. V nej sa porotcovia Paľo Habera, Marta Jandová, Klára Vytisková a Ondřej Soukup predstavia naozaj v netradičných úlohách – ako superporotcovia s nadprirodzenými schopnosťami.

Porota Superstar, ako ju nepoznáte: Superhrdinovia v akcii

Habera nechá Pyca zmiznúť po tom, ako ho vytočí vetou: „Paľo, nie si tak náhodou z formy?“ Moderátor si to však zlízne aj od ohnivej Kláry Vytiskovej, ktorá ho doslova „rozpáli“. Inokedy vždy milá Marta Jandová zasa na Pyca poriadne nakričí, až strhne v štúdiách víchor. Jedine najstarší a najpokojnejší z porotcov Ondřej Soukup bude k Pycovi milosrdný.

Soukup si dokonca vyskúšal, aké je to lietať. Zábery, ako sa vznáša po ateliéroch, sa nakrúcali aj pred zeleným pozadím, aby z neho grafici mohli v postprodukcii spraviť „lietajúceho“ porotcu. Pri nakrúcaní boli použité aj špeciálne rekvizity, ako napríklad olej, ktorý evokuje na obraze oheň. Jeho použitie však nie je nebezpečné.