Gottova dávna milenka Jitka Svobodová bola vždy mimoriadne atraktívna a zvodná žena. A so svojím telom naviac nikdy nerobila drahoty a neraz pózovala aj úplne nahá. Blesk ju najnovšie vyspovedal a ako prvé chcel vedieť, či bola prekvapená, že jej Ivana poslala pozvánku na poslednú rozlúčku. „Neprekvapilo, veď som v júni bola aj na predčasnej oslave jeho osemdesiatky v Divadle Na Jezerce. A to mi spravilo radosť, že ma tam pozval."Ako prebiehalo toto stretnutie? 

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: archív

„Prehodili sme spolu pár slov a prakticky sa rozlúčili Karel sa usmieval a mal dobrú náladu. Tam už som ale vedela, že ho vidím naposledy...," povzdychla si Jitka. ,,Bolo to jednoducho lúčenie, to sa nedalo nevycítiť. Pre mňa ale Karel neumrel..." povedala Blesku.  Ako si spomína na ich päťročný búrlivý vzťah? „Začali sme spolu, keď som mala 19 rokov a bolo to veľmi krásne. Myslím, že sme sa naozaj veľmi milovali. Ale aj po rozchode sme zostali kamarátmi, ktorí sa občas vídavali. Občas mi poslal vstupenky na svoj koncert, občas prebehla nejaká tá večera alebo kávička. Občas sme si zavolali." Blesk zaujímalo aj to, ako vychádzala s jeho manželkou Ivanou. 

 

„My sme sa takmer nepoznali. Stretli sme sa ,,všehovšudy" dvakrát. Prvýkrát na krste knihy Posel dobrých zpráv a druhýkrát to bolo práve na Karlovej oslave osemdesiatky." 

Pokračovanie na ďalšej strane