„S Marikou. Na koncerte Česko-slovenský večer v Košiciach," znie komentár, ktorým stránka vida.makeup uviedla fotografiu s jednou z našich najlepších speváčok so zlatom v hrdle. Na nej je Marika vysmiata a srší z nej uvoľnenosť, no to, čo vyzerá neprirodzene, sú jej oči. Konkrétne mihalnice. Tie totiž pôsobia až príliš umelo. Výsledok? Záber tak vyvoláva dojem ako keby vznikol v múzeu voskových figurín, keďže ešte aj Gombitovej žiarivá a perfektná pleť podčiarkuje bábikovský vzhľad.

Takto vyzerá Marika „v civile
Takto vyzerá Marika „v civile".
JULIUS DUBRAVAY

No speváčka je na spomínanej fotografii vysmiata, z čoho sa dá vyčítať, že s takýmto imidžom je zrejme spokojná. Treba však podotknúť, že v minulosti, keď sa o jej vzhľad starali iní, vyzerala viac prirodzenejšie.

Najprv jej s mejkapom pomáhala Natália Lackovičová, neskôr ju vystriedala Alena Schulczová a najnovšie sa o speváčku stará Tomáš Vida. „Jej manažérka mi napísala správu, myslel som, že niekto žartuje. Prekvapilo ma to,“ povedal vizážista, ktorého známa umelkyňa vyskúšala najprv pred firemnou akciou, a potom ju skrášľoval na koncerty. „Nevedel som, čo mám čakať. Marika má pekné črty, na líčenie je perfektná. Navyše je veľmi vnímavá, myslím, že má veľmi dobrú intuíciu. Vie, čo sa jej páči, a ja som s tým stotožnený, lebo má dobrý vkus. Takže aj keď navrhne farbu pier, nemusím s ňou bojovať, lebo vyberie dobre,“ informoval vo svojom článku PLUS 7 DNÍ.

FOTO porcelánovej Mariky nájdete v galérii

Prečítajte si aj:

Zaujal vás tento článok? Dajte nám o tom vedieť do komentárov...